فضای مجازی تیغ دولبه

 • شناسه خبر: 28901
فضای مجازی تیغ دولبه

جانشین فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: فضای مجازی به عنوان ابزار ارتباطی نوین همچون تیغ دو لبه ای است و برای خطراتی که به واسطه آن پیش می آید باید هوشیار بود.

به گزارش”روراستی” رضا خلیلی نژاد جانشین فرمانده انتظامی رفسنجان صبح امروز در جمع دانش آموزان متوسطه شهر کشکوییه با اشاره به خطرات استفاده نادرست از فضای مجازی  افزود: فضای مجازی که می تواند با برنامه ریزی به بستری آموزشی و مفید تبدیل شود، با توجه به ویژگی هایی که دارد، می تواند زمینه ساز خطراتی در تمامی سطوح و ابعاد زندگی باشد.

وی ادامه داد: فضای مجازی و اینترنت به رغم تمام کاربردها و کارکردهای مفید خود، آسیب های اجتماعی خاصی نیز دارد که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود.

جانشین فرمانده انتظامی رفسنجان تصریح کرد: تاثیر این آسیب ها به ویژه در نسل در حال رشد کشور حساس تر بوده و دقت بیشتری را می طلبد.
وی به جوانان هشدار داد که مراقب باشند و فریب افراد سود جو و دشمنان را نخورند و بر مراقبت در رفتارهای اجتماعی دقتداشته و رفتار با وقار و مودبانه و سنگین در اجتماع را سرلوحه کار خود قرار دهند.

برچسب ها:
رفسنجان، روراستی، فضای، مجازی
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • هانی

  عالی بود

  زهرا

  سلام باید مدیریت کرد .متاسفانه عدم مدیریت در زمینه های گوناگون مشکلات عدیده به بار میاره

  علی

  فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان سم مهلک است لطفا مسئولین چاره ای در این زمینه بیندیشند

  همشهری

  سلام بخدا در خصوص استفاده دانش اموزان از این فضا ها از طریق تمام مدارس اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بشه جوانان و نوجوانان در معرض تهدید هستند