توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین ۱۳۰۰ سی سی در رفسنجان

 • شناسه خبر: 32473
توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین ۱۳۰۰ سی سی در رفسنجان

جانشین فرماندهی انتظامی رفسنجان از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین ۱۳۰۰ سی سی و دستگیری سه نفر متهم توسط مأموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

جانشین فرماندهی انتظامی رفسنجان از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین ۱۳۰۰ سی سی و دستگیری سه نفر متهم توسط مأموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
به گزارش “روراستی” به نقل از معاونت اجتماعی پلیس رفسنجان، سرهنگ رضا خلیلی نژاد گفت: در پی اعلام احدی از شهروندان به مرکز فوریت های پلیس مبنی بر ایجاد مزاحمت یک دستگاه موتورسیکلت سنگین برای مردم در سطح شهرستان بلافاصله موضوع به واحد گشت پلیس آگاهی ابلاغ که سریعا واحد گشت در محل مورد نظر واقع در میدان امام حسین حاضر شد.
وی ادامه داد: به محض ورود مأموران گشت پلیس آگاهی در محل موتورسیکلت مورد نظر رؤیت و مأموران با رعایت قوانین و حقوق شهروندی نسبت به توقیف موتورسیکلت اقدام که راکب و همراهان وی مانع از توقیف و انجام وظیفه مأموران شدند.
سرهنگ خلیلی افزود: با اعزام به موقع مأموران پشتیبانی افراد خاطی دستگیر و موتورسیکلت توقیف و به مقر پلیس آگاهی دلالت داده شدند و متهمان با تشکیل پرونده روانه دادسرا و از آن طریق با قرار مناسب روانه زندان شدند همچنین موتورسیکلت توقیف شده جهت تعیین تکلیف به اداره گمرک شهرستان گسیل داده شد.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان در پایان با اشاره به اینکه توقیف موتورهای سنگین در دستور کار پلیس قرار دارد خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار و صلابت نظام حاکمیت ملجأ و مأمن مظلومان و محرومان است و هرگونه جلوگیری از انجام وظیفه مأموران در حین انجام وظیفه جرم و مجازات آن حبس است.

برچسب ها:
رفسنجان،روراستی،موتور،سنگین
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • شهروند

  آفرین آفرین به نیروی انتظانی که پشت مامورشون هستن

  علیر

  آفرین و دم این مامور گرم چاقو خورد ولی نگذاشت شکستش بدن

  حسین

  من شاهد ماجرا بودم اینقدر جسارت داشتن که حتی بنزین ریختن رو سرباز و موتور می خواستن آتیششون بزنن و مامور می تونست با اسلحه مخش رو بریزه تو دهنش ولی این کار رو نکرد اینها باید به سزای عملشون برسن تا درس عبرتی باشه برای اونهایی که به راحتی چاقو می کشن

  زهرا

  یه مشت اوباش و لا ابلالی ونوکیسه یه موتور انداختن زیر پای پسرای از خدا بی خبشون هر غلطی میخان می کنن از مزاحمت برا ناموس مردم تا هزار کثافت کاری دیگه از مسولین خواهش می کنیم اینها رو جمع کنید آسایشمون رو تو بلوار زیتون سلب کردن

  شهروند

  دم نیروی انتظامی گرم روشون رو کم کردید چند تا بچه پرو با کستاخی چاقو رو مامور دولت بکشن