تکذیبیه ای در مورد شهردار رفسنجان که حقیقت از آب در آمد

 • شناسه خبر: 36164
تکذیبیه ای در مورد شهردار رفسنجان که حقیقت از آب در آمد

خبر ارائه برنامه از سوی عظیمی زاده شهردار معرفی شده رفسنجان در شهرهای دیگر، واقعیت داشت.

خبر ارائه برنامه از سوی عظیمی زاده شهردار معرفی شده رفسنجان در شهرهای دیگر، واقعیت داشت.

به گزارش “روراستی” پس از انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر این که عظیمی زاده در اردکان هم برای شهردار شدن ارائه برنامه کرده، حجت الاسلام  هاشمیان سریعا این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که خیر عظیمی زاده هیچ جا برنامه ارائه نکرده و به عنوان شهردار رفسنجان بر مسند می نشیند.
اما مجددا مطلع شدیم عظیمی زاده علاوه بر اردکان شب گذشته در بیرجند هم برنامه ارائه کرده است.
طی مصاحبه ای با عظیمی زاده و عضو شورای شهر اردکان حقیقت مشخص شد که به اطلاع مخاطبان می رسانیم.
شاکر عضو شورای شهر اردکان در گفت و گو با خبرنگار روراستی صحت ارائه برنامه از سوی عظیمی زاده را در این شهرستان تأیید کرد.
عظیمی زاده نیز طی مصاحبه تلفنی با خبرنگار روراستی با بیان اینکه فردا با رییس شورای شهر رفسنجان جلسه دارم، اظهار کرد: قبل از رفسنجان در شهرهای سمنان، شاهرود، بیرجند و شهرکرد برنامه ارایه کردم و تمام شهرها به اتفاق به من رای دادند، اما هیچ شهری را نپذیرفتم و برای کسب نتیجه نهایی در رفسنجان همه چیز به جلسه ای که فردا با شیخ علی هاشمیان دارم، موکول می شود.

برچسب ها:
رفسنجان،روراستی،شهردار،عظیمی زاده،
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • مسعود

  بابت هزینه های نظام مهندسی که سرسام آور است و میبایست برای اخذ پروانه ساختمانی حتما مراحل نقشه و نظام مهندسی را طی کرد و بابت این مسئله هزینه های زیادی پرداخت کنیم شورای شهر و شهرداری جدیدچه سیاستی در این خصوص پیش میگیرند؟نباید مثل شهرداری گذشته این مسئله را پشت گوش بیاندازند چون در غیر اینصورت در حق مردم این شهر جفا خواهد شد

  مسعود

  با عرض معذرت سوالهای من زیاد است ولی باید بپرسم چون سوالهات بیشتر شهروندهاست، چرا برای استخدام در شهرداری آزمون برگذار نشده و طی این سالهای اخیر بصورت بی رویه نیرو گرفته شد؟به صورتی که اینقدر نیرو زیاد شده و نا متخصص که حتی حقوق آنها پرداخت نمیشود و این اصلا عادلانه نیست ؟ این نهایت بی انصافی نیست که کسانی که پارتی و نفوذ ندارند باید بیکار در این شهر بیکار باشند؟ شورای شهر و شهردار جدید چه برنامه ای در این خصوص دارند؟

  مسعود

  سلام من یک شهروند رفسنجانی هستم سوالم این هست که پروژه خلیج فارس که در رابطه به زیرگذر یا روگذر است عاقبتش در این دوره از شورای شهر به کجا میرسد؟

  محمد

  لعنت بر مردان سیاسی این شهر که بعد از ۳۰ سال هنوز متحد نشدند و شهر و مردم را در آتش خود میسوزانند. سیاستی ک طمع بر قدرت طلبی دارد

  کارگر

  ای بابا از همین اول کار این شورا با مردم روراست نیستند، این از قضیه شهردار اونم از قضیه تغییر فرماندار میگن مخالف تغییرش بودیم اما طبق سخنان فرماندار و پشت پرده ها حقیقت چیز دیگریست... در ضمن مگر شورا سخنگو نداره که رییس همش در حال توضیحه؟؟؟

  شهروند رفسنجان

  لحظاتی پیش سایت خانه خشتی گفت و گوی خود را با ریس شورای شهر که درباره تغییر فرماندار و شخص توصیه شده ایشان برای سمت فرمانداری بود را حذف کرد.... در شهر چه خبر است؟؟؟؟

  محمد

  اینم از این شهردار

  همشهری

  پرونده شهردار قبل جناب پورمحمدی که زمین خاری کرده بود با چند نفر از کارمندهای شهرداری به کجا رسید

  رفسنجانی

  با همه انتقاداتی که به شهردار سابق داشتم اما انصافا اگر ایشان و کارمندان اینجوری که ما میگید بودند رفسنجون نمی موندن و فرار می کردند...

  شهروند

  همشهری عزیز همینجوری بدون هیچ اطلاعی دادن لقب زمین خوار (نه خار) به افراد کار درستی نیست....