مفسدان اقتصادی معرفی شوند

  • شناسه خبر: 42103
مفسدان اقتصادی معرفی شوند

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان فاسدی داریم که رانت‌خوار هستند و ما به عنوان نمایندگان ملت هر روز در مجلس بحث معرفی مفاسد اقتصادی را داریم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان فاسدی داریم که رانت‌خوار هستند و ما به عنوان نمایندگان ملت هر روز در مجلس بحث معرفی مفاسد اقتصادی را داریم.

به گزارش “روراستی” احمد انارکی‌محمدی در آیین بزرگداشت روز خبرنگار با حضور خبرنگاران رفسنجان و انار اظهار داشت: خبرنگاران با تحمل سختی‌های فراوان تجسم امانتداری جامعه هستند و به نگاشتن حقایق می‌پردازند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اوضاع کشور بیان کرد: در کشور ما بی‌عدالتی و فاصله طبقاتی وجود دارد، مسؤولان فاسدی داریم که رانت‌خوار هستند و ما به عنوان نمایندگان ملت هر روز در مجلس بحث معرفی مفاسد اقتصادی را داریم.

وی با بیان اینکه در این شرایط اقتصادی اتحاد و همراهی همه گروه‌ها لازم است با اشاره به مشکلات ارز در کشورمان اضافه کرد: مشکل ارز از مشکلاتی است که در تمام بخش‌های اقتصادی تأثیر می‌گذارد.

انارکی‌محمدی بیان کرد: اتاق جنگ آمریکا نشانه پیکانش به سمت مسائل اقتصادی ما رفته است و جنگ اقتصادی علیه کشورمان به راه افتاده است.

وی تصریح کرد: ما ۴۰ سال تحریم را تجربه کردیم اما امروز نمی‌توانیم نرخ ارز را کنترل کنیم این به دلیل نداشتن سیاست‌هایی بوده که از آن غافل بودیم و تازه به فکر راهکار افتادیم.

وی در ادامه با بیان اینکه مشکلات و مطالبات صنفی خبرنگاران را پیگیری می‌کنیم، افزود: قولی که نتوانیم به آن عمل کنیم، نمی‌دهیم باید راهکار بدهیم تا قول‌ها بدون عمل نماند.

علیار اسکندری‌نسب فرماندار رفسنجان نیز در این جلسه اخلاق را لازمه کار خبرنگاری دانست و اظهار کرد: یک خبرنگار با دو مسأله اخلاق و قانون در ارتباط است خیلی جاها قانون دست و پای خبرنگار را بسته تا اخلاق رعایت شود.

وی بیان داشت: مطبوعات رکن چهارم جامعه هستند اما وقتی می‌خواهند حقایق جامعه را مطرح کنند و اصلاح جامعه را در پیش بگیرند توسط قانون زنجیر به پایشان بسته می‌شود.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه تحت هر شرایطی پیگیری زمین برای خبرنگاران را در دستور کار خواهیم داشت، ابراز کرد: برای تسهیلات هم قول می‌دهم حتی از تسهیلاتی که برای طرح‌های اقتصاد مقاومتی به شهرستان اختصاص داده می‌شود خبرنگاران بتوانند استفاده کنند.

ایمان محمدآبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان هم در این جلسه از امضای تفاهمنامه برگزاری هفته فرهنگی مشترک بین دو شهرستان رفسنجان و کاشان خبر داد.

وی با قدردانی از شرکت ملی صنایع مس ایران برای پشتیبانی برنامه‌های فرهنگی شهرستان تصریح کرد: این حمایت شرکت مس نباید موجب شود سایر ارگان‌هایی که توان مالی دارند در انجام مسؤولیت‌های اجتماعی خود کمرنگ حاضر شوند.

انتهای پیام/بمی نژاد

برچسب ها:
انارکی محمدی رفسنجان معرفی مفسدان اقتصادی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :