به منظور جداسازی پاکدستان از متخلفان

متخلفان و مفاسد اداری رفسنجان معرفی شوند

 • شناسه خبر: 42378
متخلفان و مفاسد اداری رفسنجان معرفی شوند

به جهت دفاع از مجموعه خدوم و سالم اداری ضرروت دارد متخلفان و مفسدان مجازات و در این زمینه اطلاع رسانی شود.

به جهت دفاع از مجموعه خدوم و سالم اداری ضرروت دارد متخلفان و مفسدان مجازات و در این زمینه اطلاع رسانی شود.

به گزارش “روراستی” یکی از راههای سالم سازی نظام اداری و بالا بردن اعتماد مردم به کار آمدی نظام اسلامی، برخورد قاطع و عادلانه با مفسدان و اطلاع رسانی به موقع است.

سال گذشته یکی از کارکنان شاغل در شهرداری رفسنجان به علت خروج غیر قانونی ۱۵۶۷ ورق فولادی و ۲۲۸ برگ سمنت برد متعلق به شهرداری به مبلغ ۱۴/۹۷۵/۸۳۱/۹۶۰ ریال و فروش ۱۷ تن از آنها  مرتکب تخلف شده بود و بازرس کل استان کرمان نیز بر این تخلف و تعقیب نامبرده با ارسال نامه ای تاکید کرده است.

لذا برای دفاع و صیانت از مجموعه خدوم و سالم اداری و همچنین مجازات متخلفان و مفسدان در این خصوص اطلاع رسانی لازم از طرف دستگاههای ذیربط مخصوصا شهرداری و شورای شهر به عمل آید و مسؤولان پاسخگوی سؤالات زیر باشند:

۱- چه حکمی در خصوص متخلف صادر شده است؟

۲- اجرای حکم در چه مرحله ای است و آیا متخلف در اختیار دستگاه قضایی است یا آزادانه  در مسؤولیت قبلی به قانون ریشخند می زند؟

۳- با توجه به گذشت زمان و افزایش  نرخ مواد اولیه و مصالح و…آیا مبالغ سوء استفاده شده به همراه جرائم و …. مسترد شده یا خیر ؟

پایگاه خبری روراستی در راستای رسالت خبری آماده است  در کنار دستگاه قضا، دستگاههای اجرایی و عمومی و در چارچوب قانون برای صیانت از بیت المال و حقوق عمومی به وظیفه انقلابی خود عمل نموده و اخبار لازم را در اختیار افکار عمومی قرار دهد.

برچسب ها:
اداری رفسنجان متخلفان مفسدان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ناشناس

  جای تاسفه که مسئولین هنوز نتوانستند برای آب آشامیدنی رودین معروف ترین روستای گردشگری راویزکاری انجام دهندواقعادلیل عدم موفقیت شان رابیان کنند_آخربا۴قنات اب ویک سد بزرگ که کلی ازبیت المال خرجش کردندسال گذشته وماقبل ان هم که وفور آب بودکاری انجام نشد

  اکبر جعفری

  با سلام واقعا" جای تاسف دارد من مسلمان برادر دینی هستم آقایون که مرتکب این جرم شدند حرفشان حلال حروم مال بیت المال است کم از شهرداری میخورند که نتوانستند از حق حقوق یک مشت کارگر بیچاره که هنوز دارند قسط وام همان خانه میدهند بگذرند ولی بدانند که از این اسلام این حکومت چیزی کاری برای انجام نمی دهند تاکنون آقایون نگذاشتند موضوع نه پیگیری بشود و کسی جواب بدهد دیگه هیچکس انتظاری از این حکومت نداره ولی ناله نفرین اعضاء شرکت تعاونی ولایت چکار میکنند خجالت اسم شرکت تعاونی

  ستاره

  واقعا جای تاسف هست که در رفسنجان شهر طلای سبز تعداد زیادی تحصیل کرده بیکار..تعداد زیادی فقیر ..بعد یک نفر متخلف بیاد این همه پول بخوره بعد خیلی راحت از کنارش بخوان بگذرند