بر اثر بی توجهی مسؤولان علوم پزشکی رفسنجان

امنیت پزشکان متخصص به خطر افتاده است/شکستن شیشه خودرو پزشکان و سرقت اموال داخل خودروها+تصاویر

 • شناسه خبر: 44180
امنیت پزشکان متخصص به خطر افتاده است/شکستن شیشه خودرو پزشکان و سرقت اموال داخل خودروها+تصاویر

با ورود فرد یا افرادی به محوطه ساختمان مسکونی پزشکان مقیم رفسنجان، شیشه خودروهای پارک شده داخل محوطه شکسته و اموال داخل خودروها به سرقت رفته است.

با ورود فرد یا افرادی به محوطه ساختمان مسکونی پزشکان مقیم رفسنجان، شیشه خودروهای پارک شده داخل محوطه شکسته و اموال داخل خودروها به سرقت رفته است.

به گزارش “روراستی”  امنیت یکی از پیش نیازهای مهم پیشرفت و توسعه جوامع است اگر امنیت نباشد سرمایه گذاری، تحصیل، اشتغال و حتی زندگی در یک شهر زیر سؤال می رود و مختل می شود، اما متأسفانه جمعی از پزشکان متخصص که به لطف دانشگاه علوم پزشکی در رفسنجان مستقر شدند و کار درمان بیماران را انجام می دهند تا در زمینه وجود متخصص در شهرمان کمبودی نداشته باشیم، در محل سکونت شان امنیت ندارند در واقع نسبت به امنیت و مسائل دیگری از جمله بهداشتی و رفاهی این متخصصان تمهیداتی در نظر گرفته نشده؛ نمونه بارز آن شکستن شیشه خودروهای این پزشکان داخل محوطه محل سکونت شان است که شب گذشته توسط فرد یا افرادی صورت گرفته و اموال داخل خودروها به سرقت رفته است.

اگر چه ممکن است این اتفاق در جاهای دیگر که محل سکونت پزشکان هم نباشد رخ دهد، اما در اینجا وظیفه مسؤولان مربوطه در دانشگاه علوم پزشکی است که جلوی این گونه حوادث را بگیرند.

حال از فضای محل زندگی این پزشکان که هیچ دیدنی نیست بگذریم بهتر بود دانشگاه نسبت به گماشتن نگهبان برای محل زندگی متخصصان اقدام می کرد تا شاهد این وضعیت تأسف بار نبودیم چرا که این پزشکان میهمانان دانشگاه هستند و هر رفتاری خاطره ای می شود که به شهرشان خواهند برد و اگر امکانات شان فراهم نباشد دیگر انگیزه ای برای ماندن نخواهند داشت.

 

برچسب ها:
پزشکان متخصص رفسنجان سرقت شیشه خودرو
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • زیزیگلو با دوستان

  سلام‌ .واقعا مدتی است سارقان دارن جولان میدن از نیروی با اقتدار انتظامی درخواست برخورد قاطع با مخلین نظم و امنیت را داریم .

  Mahmod

  واقعا اینجا زندگی میکنن .بخدا خیلی هم کارشون درسته که بندهای خدا چیزی نمیگن لااقل مسولین کمی بفکر باشن‌

  همشهری

  سلام . وقتی اینجوری میشه چه توقعی داریم که پزشکان متخصص در شهرمان که شهره جهانی داره ماندگار بشن و مریضا رو مداوا کنن .مسولین علوم پزشکی کجای کارند

  خانه بدوش

  سلام حضور نیروی انتظامی کم رنگه در سطح شهر ایشالا که حضور شان حتی بصورت نمادین هم که شده بیشتر از اینا باشه تا شاهد چنیین مسائلی نباشیم .یاعلی

  سبحان

  بندهای خدا چه جایی زندگی میکنن متروکه است

  محمود

  سلام واقعا جای تاسف داره

  محمد

  باعث خجالت، اینجا محل زندگی پزشکان منخصصی مباشد که اساتید دانشگاه علوم پزشکی هم هستند، ذهن پزشک و استاد وقتی گیر این چیزای اولیه مخصوصا امنیت و رفاه شد دیگه سر کلاس و عمل چجوری شش دانگش جمع باشد