با حضور مسؤولان، سومین دفتر نمایندگی مسجد مقدس جمکران در کشور در شهرستان رفسنجان افتتاح شد.

به گزارش “روراستی” حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور امام جمعه رفسنجان امروز در آیین افتتاح دفتر نمایندگی مسجد مقدس جمکران در این شهرستان اظهار داشت: بعضی افراد در معنویت از یکدیگر سبقت می‌گیرند که نشان از دلدادگی به اهل بیت (ع) دارد.

وی با بیان اینکه مردم رفسنجان از ۱۵ سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی همراه با انقلاب و نهضت امام بودند، ادامه داد: دلداگی مردم رفسنجان و لیاقتی که داشتند موجب شد دفتر نمایندگی مسجد مقدس جمکران در این شهر افتتاح شود و این سومین دفتر بعد از قم و تهران است و در واقع یک فرصت برای مردم رفسنجان است.

رمضانی‌پور با اشاره به اینکه این دفتر می‌تواند منشأ خیرات و برکات زیادی باشد، تصریح کرد: کمک‌های مردم برای ساخت و توسعه مسجد جمکران برای رفاه زائران مهدوی از طریق این دفتر می‌تواند ارسال شود.

امام جمعه رفسنجان از خدمات خیران رفسنجان یاد کرد که ۷۰ درصد رفسنجان متعلق به موقوفات است و افزود: این مردم در دفاع و پشتیبانی از جنگ هم نقش پررنگی داشتند.

وی با اشاره به اینکه ۴۰۰ خادم افتخاری از رفسنجان جذب مسجد مقدس جمکران شده که مایه افتخار است، گفت: ما بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) را داریم که می‌تواند همسو با این دفتر کارهای فرهنگی انجام دهد و زمینه‌سازی ظهور با ترویج فرهنگ مهدوی را در جامعه بیشتر کنیم.