روراستی گزارش می دهد

استاد نامرئی در پیام نور رفسنجان + سند

 • شناسه خبر: 47110
استاد نامرئی در پیام نور رفسنجان + سند

یکی از اساتید غیربومی دانشگاه پیام نور واحد رفسنجان بدون یک روز حضور در دانشگاه حقوقش را تمام و کمال دریافت می کند.

یکی از اساتید غیربومی دانشگاه پیام نور واحد رفسنجان بدون یک روز حضور در دانشگاه حقوقش را تمام و کمال دریافت می کند.

به گزارش ” روراستی ” دانشگاه پیام نور رفسنجان یکی از دانشگاههایی است که همیشه حرف برای گفتن دارد از پیشرفت در رشته ها، پیشرفت فیزیکی و وجود مدیران حاشیه دار و بی حاشیه، افتتاحیه های سنگین و حاشیه دار و …اکنون نوبت اساتید نامرئی رسیده که بدون حضور اما به واسطه آشنایانی که دارند کارکرد برایشان رد می شود و حقوق دریافت می کنند.
این موضوع دهان به دهان چرخیده ما هم پیگیر شدیم تا بتوانیم به حقیقت ماجرا برسیم گویا این موضوع به گوش بازرسی هم رسیده اما مسئولان مربوطه از ارائه مستندات امتناع می کنند.
اما این استاد نامرئی در زمان روح الله خلیلی نژاد رئیس مستعفی این دانشگاه هم گویا نامش در لیست نام اساتید بوده و برای اینکه از خلیلی حقیقت ماجرا را بپرسیم با وی تماس گرفتیم.
خلیلی طی توضیحاتی اظهار کرد: این خانم روزی که می خواست جذب شود از خراسان جنوبی به رفسنجان بیاید من مخالفت کردم چون نیروی بومی داشتیم و از پیام نور استان تماس گرفتند که «وی را بپذیر و گزارش کارکرد وی را رد کن».
وی ادامه داد: چون این خانم یک روز هم در مرکز ما حضور نداشت حدود هشت ماه یک روز سر کار نیامد من گفتم تخلف نمی کنم.
رئیس سابق دانشگاه پیام نور رفسنجان تصریح کرد: محرابی رئیس فعلی دانشگاه پیام نور رفسنجان گویا از وی اعلام رضایت کرده و کارکرد برای وی رد می کند.
خلیلی خاطرنشان کرد: در زمان مدیران غیربومی در شهرستان بیشترین نیروها و هیأت علمی غیربومی جذب شدند.
اما سؤال اینجاست چطور نیرویی که یک روز هم در رفسنجان حضور نداشته حقوق دریافت می کند؟ یا اصلا این خانم معلم کجاست؟!
خلیلی در ادامه خاطرنشان کرد: این خانم استاد باید ۴۰ ساعت حضور هفتگی در رفسنجان داشته باشد.
اما خلیلی موارد دیگری را نیز در جریان این مصاحبه یادآور شد و گفت: در زمان قبل رئیس این دانشگاه که غیربومی بود دو دستگاه خودرو پژو صفر که خیر گرانقدر سیدجلال مرتضوی به مرکز رفسنجان اهدا کرده از رفسنجان به کرمان برد الان هم یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه تویوتا سواری به عنوان اسقاطی خارج کردند و کیلویی فروختند اما جایگزین نکردند.
وی ابراز داشت: من یک دستگاه خودروهای اهدایی را برگرداندم اما مجدد خودرو از رفسنجان خارج شده است

برچسب ها:
استاد نامرئی پیام نور تخلف رفسنجان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حقوقی پیام نوری

  چه قدر خوب! استاد نامرئی ،سرکار خانم فردوس صابر ماهانی رو بالاخره یه جا رویت کردیم.بنده از دانشجویان حقوق پیام نور هستم.سر کار خانوم شما کدام درس رو تدریس داشتین که من هنوز شما رو ندیدم و حتی اسم شما رو نشنیدم؟اینجا اگر کسی هم شاکی باشه من و امثال من دانشجوی حقوق باید شکایت کنیم که به نام ما واحد درسی گرفتین،حقوقش رو هم گرفتین ولی اصلا هیچ کس شما رو نمیشناسه و ندیده. اگر مدعی حضور در کلاس هستین لطفا حتما با مدارک و اسنادی که دال بر این ادعا هست، بروید و از تهمت زنندگان شکایت کنین.البته که اول باید ادعای خود را در محاکم کیفری نیز اثبات بفرمایید.

  فردوس صابرماهانی

  پیامهایی که حاوی تهمت وافتراباشد را منتشر نمی کنید ولی خبرهای حاوی تهمت و افترا رامنتشرمیکنید؟ منتظرپاسخگویی در مراجع قضایی به خاطر افتراهایتان باشید.

  آرش

  بالاخره یکی رو شد. جون خودم بگردین چهار پنج تا اساتید هستن اصلا نیستن 😅😅😅😅

  دانشجوی پیام نور

  خدمت برادر یا خواهر بزرگوار با عنوان مستعار عدل الهی عارضم: چرا صورت مسئله رو شما پاک میکنین؟ اتفاقی که افتاده قابل توجیه نیست.دانشجوی پیام نور که مظلوم ترین قشر دانشجو هست آیا باید اینچنین از نام او و دانشگاهش سوءاستفاده شود؟ شما چه خصومت شخصی با شخص دکتر خلیلی دارید؟مگر نه اینکه یه دانشگاه شبه بیابان را تحویل گرفتند و آباد کردند و رفتند.ایشان از انسانهای صاحب نام و از اساتید برجسته هستند و نه تنها دستشان از پست و مقام خالی نیست هر روز دانشجوها بیشتر متوجه میشوند که چه کسی را از دست دادند.اگر سند و مدرکی دارید نشان دهید نه اینکه تهمت بزنید .هر چه خیرین پرداختند دکتر خرج دانشگاه کردند.آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است!

  عدل الهی

  سلام وعرض ادب خدمت همشهریان عزیز.چندسوال برایم پیش آمده،اگرایشان (آقای خلیلی)مدارک قابل استناددارد.مگرهرسازمان برای خود دایره حقوقی برای رسیدگی به تخلفات ندارد.؟دوما آیا این اتفاقات درزمان ریاست خودشان اتفاق نیفتاده؟چرابااین به اصطلاح تخلفات برخوردننموده.وحال که دستش از پست ومقام خالی شده ،جوسازی مینماید؟سوما آیا مشخص است که خیرین درزمان مدیریت ایشان چه میزان کمک کرده اندوایشان چه مقدار هزینه نموده اند؟؟؟؟؟جای بررسی دارد.!!!

  M.f

  سلام. بعد رفتن دکتر خلیلی نژاد منتظر اتفاقات جالب دیگه هم باید باشیم.هر دم از این باغ بری میرسد. کی قدر دونست.انگار یه خواب بود و تموم شد.خدا کنه دانشگاه پیام نور رفسنجان وجهه و شان خودش رو از دست نده.آقای دکتر خلیلی و دوستانشون برای بالا بردن سطح دانشگاه پیام نور رفسنجان خیلی زحمت کشیدن.جایگاه این دانشگاه نباید پایین بیاد.این مسائل خیلی برای دانشگاه ناپسند هست.

  A.a

  سلام و عرض ادب در مورد استاد نامرئی پیام نور رفسنجان جای بسیار تاسف میباشد که اینگونه شان استاد رو پایین آورده وجدان کاری رو زیر سوال برده. ما در زمان ریاست دکتر خلیلی نژاد شاهد بودیم که اساتید بنامی تدریس میکردند و حتی ریالی پول دریافت نمینمودند ،بخاطر شخص خود دکتر خلیلی و همچنین باقیات الصالحات. حال این استاد محترم که حقی بر گردن دانشجو و دانشگاه ندارد چگونه در محضر عدل الهی میتواند پاسخگو باشد و همچنین افرادی که او را اینگونه حمایت مینمایند. مطلب جالب دیگری که امروز از آن رونمایی شد بحث فاز دوم سر در دانشگاه پیام نور هست.در جلسه تودیع جناب آقای دکتر خلیلی نژاد عینا به این مطلب اشاره شد که کلیه مصالح این پروژه خریداری شده و بنده خودم آنها را جلوی سر در مشاهده نمودم و حتی بودجه پروژه های دیگری که دکتر خلیلی برای دانشگاه جمع آوری کرده اند و پروژه ها دور و نزدیک افتتاح خواهند شد،شایسته بود حضرات این موفقیتها رو تنهایی بنام خود ثبت نکنند و به رسم ادب و معرفت و قدر شناسی نامی از دکتر خلیلی نژاد بیاورند.چون به واقع به ثمر رسیدن همه این پروژه ها مدیون تلاشها وپیگیری های جدی دکتر خلیلی نژاد میباشد.بنده به عنوان عضو کوچکی از خانواده پیام نور رفسنجان خواستم که این مطلب را بنویسم تا شاید کار ناتمام دوستان را تمام کرده و تشکری هر چند کوچک از زحمات این برادر بزرگوار و حامی دانشجویان و دانشگاه پیام نور انجام داده باشم.دعای خیر ما بدرقه راه شما جناب آقای دکتر خلیلی نژاد.