مصاحبه جنجالی میشو در مورد باشگاه مس رفسنجان

می خواهند دروغ به خورد مردم رفسنجان دهند/حاضرم با زیندینی مناظره کنم

  • شناسه خبر: 48210
می خواهند دروغ به خورد مردم رفسنجان دهند/حاضرم با زیندینی مناظره کنم

میشو پیرامون مسائل و اتفاقات اخیر با باشگاه مس رفسنجان گفت: حاضرم با زیندینی مناظره کنم.

میشو پیرامون مسائل و اتفاقات اخیر با باشگاه مس رفسنجان گفت: حاضرم با زیندینی مناظره کنم.

میشو کریستوویچ در گفت وگو با خبرنگار روراستی پیرامون مشکلاتش با تیم صنعت مس رفسنجان اظهار داشت: اول می خواهم بگویم ما فصل قبل را تمام کردیم و همه می دانند دو نفر به ما حمله کردند و تلاش کردند ما را بکشند، بعد از پایان فصل من رفتم خانه یک ریال پول به من ندادند.

وی بیان کرد:  همان روز اعلام کردم اگر دوست دارید من بیایم باید دو مورد را حل کنید یکی اینکه چه کسی و چرا این کار کرده و دوم اینکه بدهی ام را حل کنید.

میشو تصریح کرد: دو، سه ماه قبل که داشتم می رفتم این حرف ها را زدم و مطالباتم را مطرح کردم  که ۷۰ درصد بدهی ام را پرداخت کردند و مدیرعامل ۷۰ درصد پولم را پرداخت کرد حدود ۶۰ میلیون دیگر باید بپردازند و مدیرعامل گفت مشکل این را که به شما حمله کردند حل کردیم و من آمدم. زیندینی این را به من گفت و با آمدن با زیندینی درتهران پیرامون همه مطالب و قرارداد جدید صحبت کردم.

وی ادامه داد: از روزی که پایان فصل اعلام کردند قرارداد با من بستند باعث فریب خیلی از باشگاه ها شد مشکل برای من درست کردند در واقعیت چیزی با این ها امضا نکرده بودم اما همه جا اعلام کردند که قرارداد بستم و مصاحبه کردند.

میشو خاطرنشان کرد: واقعا مشکل بزرگی برای من درست کردند چون تیم های دیگر سمت من نیایند اگر هم نیت شان هم این نبوده اما در عمل این اتفاق افتاده همین الان هم من هیچ قراردادی امضا نکردم حتی سه روز تمرین رفتم در مورد قرارداد همه چیز را نهایی کردیم همه چیز با هم موافق بودیم وقتی آمدم در مورد امیرپناهی یوسفی محمدحسینی و مشکل کمک ۲ من آمد وسط، مدیرعامل گفت سجاد دیگر نمی تواند با شما کار کند چون بعضی آدم های باشگاه با او مشکل دارند و با این روش کسانی که نزدیک به من بودند در سال های گذشته را از من دور کنند سیستانی را هم بیرون کردند آدم هایی که دوستان خوبی با من بودند را از من دور کردند.

امیرپناهی به خاطر من مبلغ را قبول کرد مشکل حل شد

وی ابراز کرد: من آمدم دو تمرین را به تنهایی انجام دادم دو روز تنها کار می کردم هیچ مربی همراه من نبود به من فشار اوردند که مشکل کمک های مرا حل کنند گفتند پول بیشتری می خواهد رضا(یوسفی) پول بیشتری می خواهد محمد پول بیشتری می خواهد من گفتم اگر مشکل مالی دارد و مشکل مالی بابت کمک ۲ هزینه بر است من کمک ۲ نمی خواهم ولی پول بیشتری به امیرپناهی و رضا بدهید مشکل را حل کنید این خیلی هزینه اش برای باشگاه کمتر است تا اینکه مربی ۲ را اضافه کنند اما قبول نکردند من با امیر پناهی صحبت کردم گفت فقط به خاطر تو این ۱۲۰ میلیون را قبول می کنم به آن ها گفتم به امیرپناهی زنگ بزنید بحث مالی حل شده اما به امیرپناهی زنگی نزدند به من گفتند امیرپناهی گوشی اش خاموش است و جواب نمی دهد.

میشو بیان کرد: قبل از تمرین با زیندینی صحبت کردم در مورد امی رپناهی صبح این روز متوجه شدم با کریمی قرارداد امضا کردند به عنوان کمک مربی و از من هیچ سوالی نکردند من شخصیت او را نمی شناسم در مورد او هیچ اطلاعاتی ندارم الان هم دارند این دروغ را به همه عنوان می کنند که با من صحبت کردند اما من چگونه وقتی کسی را که نمیشناسم قبول کنم.

وی با اشاره به اینکه کمیته فنی این مربی را انتخاب کرده و با او قرارداد بسته، افزود: اگر کسی گفته ایشان را به من معرفی کرده دروغ است.

حق انتخاب کمک مربی را از من گرفتند

میشو بیان کرد: مدیر آدمی را آورده که من اصلا او را نمی شناسم کمک هایم را خودم باید انتخاب کنم به دلیل اینکه هر مربی تنهایی خودش کمک هایش را انتخاب می کنند با یکی از آدم های باشگاه صحبت کردم (هادوی) به آن ها گفتم مشکل امیرپناهی را حل کن من به زیندینی و همه اعلام کردم کسانی که دو شغله هستند نمی خواهم که در یک آن در دو شغل کار کنند(محمدحسینی) در مورد کریمی هم گفتم نمی خواهم بیاید بعد در مورد کریمی هم تذکر دادم که دو شغله ها از نظر فکری، ذهنی و تمام وقتی نمی توانند در خدمت تیم باشند سه روز بدون مربی دروازه بانان تمرین رفتیم.

وی ادامه داد: در جلسه صحبت کردیم کمیته اسلاو را معرفی کردند که همه شهر او را تأیید می کنند من گفتم مربی دروازه بانان(محمد حسینی) که صبح سر یک شغل دیگر و عصر بیاید تمرین نمی خواهم به خاطر اینکه با توجه به کاری که داشته بسیاری اوقات به تمرین دیر می رسید مسافرت های بیرون را به مشکل برخورد می کنیم من اسلاو را نمیشناختم اما چون همه تأییدش کردند قبول کردم.

سرمربی سابق باشگاه صنعت مس رفسنجان تصریح کرد: زمانی که از اینجا رفتم فقط ۵ بازیکن از گذشته حامد حیدری، تهمورثی، مهرآزما، بحرانی، صغیری را می خواستم به من گفتم تیمی می خواهیم که به لیگ برتر برود گفتم با شرایط لیگ برتر من فقط این پنج نفر را می خواهم از این پنج تا فقط حیدری و تهمورثی هستند اصلا با صغیری ارتباط هم برقرار نکردند کار حرفه ای این است که بعد از اتمام فصل سریعا با بازیکنان قرارداد را ببندیم و کار را تمام کنیم من با بازیکنان ارتباط گرفتم گفتند به ما کسی زنگ نزده زمانی که منزل رفتم لیستی از بازیکنان به هادوی دادم طبق آن عمل نشد متأسفانه همه دروغ می گویند.

وی در توضیحاتی گفت: من برای هر پست چند بازیکن با اولویت پیشنهاد دادم اما بازیکنان مورد نظر مرا نگرفتند با بازیکن هم هماهنگ نکردند من میلاد باقری را اصلا نمی شناسم او از لیگ ۲ آمده شاید هم خوب باشد.

میشو به بستن قرارداد با بازیکنان تیم پایه قبل از ۱۲ ظهر اشاره کرد و گفت: من ساعت یک و نیم رفتم باشگاه بدون آنکه خبری از این موضوع داشته باشم می توانستند صبر کنند چون من به عنوان سر مربی قطعا باید بدانم در پایه ها حتی چه قراردادی می بندند.

وی خاطرنشان کرد: با کربلایی یکی از بازیکنان جدید که صحبت کردم او گفت من یک و نیم الی دو ماه بیشتر نمی توانم بازی کنم و این را به کمیته فنی هم گفته بود متأسفانه بازیکنی برای فصل جدید گرفتند که مصدوم است و این مشکل بزرگی است به زبر دست گفتم او ابراز بی اطلاعی کرد.

ماندن تیم در لیگ یک هم سخت است چه رسد به رفتن به لیگ برتر

میشو با بیان اینکه ۲۰ روز دیگر تا مسابقات است و فقط حیدری، تهمورثی و فرجی را داریم که این خیلی برای تیم بد است و مشکل درست می کند، افزود: با این شرایط تیم برای لیگ برتر نمی جنگد هیچ برای ماندن در لیگ یک هم کارش مشکل خواهد بود.

وی با اشاره به صحبتی که با زیندینی انجام داده بود که« من ایرانی نیستم اما به فرهنگ و اعتقادات شما احترام می گذارم»ادامه داد: می توانم بگویم در این مدت با زیندینی ارتباط خوبی داشتم و مشکلی نداشتم روز آخر ما ساعت پنج جلسه داشتیم و همه مشکلات در مورد امیرپناهی و کریمی حل شد اما چند ساعت بعد دوباره مشکل سرجای خود ماند چون با کمیته فنی مشورت شده بود.

میشو با بیان اینکه ۶ روز کار کمک من حل نشده بود و این را مطرح کردم، ادامه داد: علیزاده عنوان می کند که بیشترین دلسوزی برای باشگاه را او دارد علیزاده در گروهی است که که دو نفرشان برای مدیرعاملی و یک نفر برای سرمربی گری می جنگند زیندینی در باشگاه کاره ای نیست همچنین حیدررضایی از روز اول علیه من بود ناهماهنگی هایی داشت قبل از بازی یا اتوبوس نمی آمد یا در تمرینات حاضر نمی شد کارت های تعویض را جا گذاشته بود که نیمه دوم با ۱۰ بازیکن شروع کردیم و..

دوشغله بودن در باشگاه دور از حرفه ای بودن است

وی عامل برخی مشکلات تیم را دوشغله بودن از جمله در مورد حیدررضایی عنوان کرد و آن را دور از حرفه ای بودن دانست.

میشو ابراز کرد: من اگر پول برایم مهم بود روز اول قرارداد می بستم و تا پولم را نمی گرفتم نمی رفتم اما با اعتماد به زیندینی و دوستان زیادی که در رفسنجان دارم هستم .

وی با اشاره به اینکه تیم را زمانی که تحویل گرفتم آخر جدول بود و توانستیم به میانه های جدول برسیم، اضافه کرد: از کمیته فنی می خواهم  وقتی در مورد من صحبت می کند دروغ به مردم رفسنجان نگویند خدایی بالای سر هست همه چیز را می بیند از مدیرعامل می خواهم با درستی این اتفاق را تمام کند.

میشو از متضرر شدنش یاد کرد و بیان کرد: من در حالی که می توانستم با تیم های زیادی قرارداد ببندم اما اتفاقاتی رقم زدند که دارم بدون باشگاه به خانه می روم.

وی با اشاره به اینکه اتفاقات زیادی افتاده که در مورد آن صحبت نمی کنم من در جلسه ای که برگزار شد گفتم اگر این شرایط باشد من دیگر کار نمی کنم من بلند شدم زیندینی هم بلند شد به کمیته فنی گفتم همه شما خوشحالید که من دارم می روم، گفت: با زیندینی دست دادم و بیرون رفتم.

وی به شایعاتی که گفته می شود او با یک تیم قرارداد بسته اشاره کرد و به صراحت آن را رد کرد و گفت: تا این لحظه با هیچ تیمی قرارداد نبستم و می توانم بگویم دروغگوهای حرفه ای هستند از زیندینی می خواهم این را جلوی من بگوید اگر با باشگاه دیگری صحبت کرده باشم می روم بدون پول کارگر چمن می شوم خیلی ناراحت هستم زیندینی با این گروه همکاری می کند.

میشو در ادامه اذعان داشت: حاضر هستم با زیندینی در حضور خبرنگاران مناظره کنم.

وی با ابراز اینکه مدیرعامل مسئول کل کارهای کمیته فنی باشگاه است، بیان کرد: اما عملا زیندینی هیچ کاره است.

میشو تصریح کرد: تلاش داشتیم امسال بازیکنان خوبی جذب کنیم اما همه اتفاقات این بو را می دهد که تیم شرایط خوبی در آینده ندارد کیفیت اخلاقی خیلی ضعیف و پایین است زیندنی چون درگیر جای دیگری است اجازه داده کمیته فنی باشگاه را هدایت کند اما این ها آدم هایی نیستند که باشگاه را به نقطه آرمانی برسانند.

وی بیان کرد: در باشگاه اخلاق، صداقت و دانش جایش خالی است زیندینی با من و بازیکنان تلاش می کرد بازی های خوبی انجام دهیم اما این گروه اجازه نمی دهد زیندینی مدیرعامل خوب و موفقی باشد.

با این کمیته فنی تیم به سطح آرمانی نخواهد رسید

میشو که یکشنبه از رفسنجان به کشورش بازمی گردد، ادامه داد: این ها می خواهند به مردم رفسنجان دروغ بخورانند من همینقدر می دانم که کارهایم با صداقت است با این کمیته فنی هیچ وقت رفسنجان به سطح آرمانی که لیگ برتر است نمی رسد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
باشگاه مس تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان رفسنجان سرمربی کادر فنی میشو
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :