در قالب طرحی جامع انجام می شود

عزم جدی فرماندار رفسنجان برای جمع آوری متکدیان

  • شناسه خبر: 48251
عزم جدی فرماندار رفسنجان برای جمع آوری متکدیان

 فرماندار رفسنجان گفت: طرح جمع آوری متکدیان را تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه می دهیم.

فرماندار رفسنجان گفت: طرح جمع آوری متکدیان را تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه می دهیم.

به گزارش “روراستی” فصیحی هرندی امشب در حاشیه اجرای طرح جمع آوری متکدیان اظهار داشت: در ادامه طرح جمع آوری متکدیان و کودکان کار هفت نفر از کودکان کار که سر چهارراه ها دستفروشی می کردند و بعضا تکدی گری هم می کردند، به همراه تعداد هشت نفر متکدی حرفه ای که برای اکثر شهروندان آشنا هستند جمع آوری شدند.

وی بیان داشت: این تعداد متکدی و کودک که باید ساماندهی شوند اگر رفسنجانی هستند به خانواده هایشان هدایت می شوند و اگر رفسنجانی نیستند به شهر خودشان عودت داده می شوند.

فرماندار رفسنجان تأکید کرد: از مردم می خواهیم از کمک کردن به این متکدیان که حرفه ای هستند و نیازمند واقعی نیستند خودداری کرده و کمک های خود را به نهادهای حمایتی و خیریه ها بدهند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.

وی به چگونگی روند ساماندهی این افراد اشاره و توضیح داد: کسانی که از سطح شهر جمع آوری و به این محل منتقل می شوند نام شان در سیستم ثبت می شود، بجه ها به خانواده هایشان تحویل داده می شود و از خانواده ها تعهد گرفته می شود که دیگر شاهد این نوع حضور و فعالیت فرزندشان در سطح شهر نباشیم.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه این طرح کامل و جامع بوده و اگر نیاز به انجام آزمایش از افراد باشد انجام می شود  از نظر بیماری های واگیردار غربالگری می شوند و همه ارگان ها پای کار هستند، متذکر شد: این طرح را واقعا ادامه می دهیم تا با کمک مردم به نتیجه مطلوبی برسیم.

برچسب ها:
رفسنجان طرح جمع اوری متکدیان فرماندار رفسنجان کودکان کار
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • میثم

    سلام تشکر ویژه از فرمانداری ویژه شهر رفسنجان و همکاران همراه بسیار طرح خوبی است مسئولان جمع آوری سری هم به پاساژ های شهر و مجتمع های تجاری بزنند