یادداشت///

جناب شهردار غیربومی!! مجتمع مس سرچشمه جزئی از رفسنجان است

 • شناسه خبر: 48423
جناب شهردار غیربومی!! مجتمع مس سرچشمه جزئی از رفسنجان است

مجتمع مس سرچشمه رفسنجان جزئی از شهرستان رفسنجان به شمار می رود اما برخی مدیران غیربومی این مجتمع هنوز به این باور نرسیدند‌.

مجتمع مس سرچشمه رفسنجان جزئی از شهرستان رفسنجان به شمار می رود اما برخی مدیران غیربومی این مجتمع هنوز به این باور نرسیدند‌.
به گزارش ” روراستی ” مجتمع مس سرچشمه رفسنجان هم اکنون با یک شهردار غیربومی اداره می شود مدیری که سرچشمه را از آن رفسنجان نمی داند گویا قصد مصادره مس سرچشمه به نام منطقه دیگری را دارد، جناب شهردار! سیاسی کردن یک مجموعه دور از انصاف است مثل این می ماند که شما بخواهید یک شخصیت سیاسی که به او ابراز علاقمندی زیادی هم دارید و دلتان برایش تنگ است و از همین دیار رفسنجان هم هست بخواهید به نام شهر خودتان مصادره کنید پس مس سرچشمه رفسنجان را برتابید و از به کار بردن جملاتی که خودتان بیشتر مایه تحریک و از بین بردن وحدت درون سازمانی آن هستید پرهیز کنید وقتی رئیس جمهور می گوید مس رفسنجان شما چرا؟!
دقیقا بعد از تبریک روراستی به رجب پور مدیر جدید روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان جنابعالی اظهارات خودتان را در مورد روراستی بیان کردید!
شما مدیری غیربومی هستید که بیشتر از هر چیز به خط کشی سیاسی فکر می کنید.
در حالی که ما در استان کرمان مس شهربابک و مس جیرفت هم داریم رفسنجان که جای خود دارد.
اما خدمت جنابعالی عارض می شویم پایگاه تحلیلی خبری روراستی سردمداری ندارد که شما از آن یادکردید!
مجموعه این سایت تحلیلی خبری برای احقاق حقوق مردم شهر از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند وابسته به هیچ شخص و جناحی نیستند و نخواهند بود.
تنها مشکلی که این سال ها رفسنجان از آن رنج برده و موجب عقب ماندگی در برخی موارد شده بی توجهی به نیروهای بومی که نسبت به شهرشان عرق و علاقه دارند و نمی خواهند داشته های شهرشان به فنا برود، است؛ همان نیرو هایی که اگر در جایگاه های مدیریتی قرار بگیرند خدمتگذاران خوبی هستند مقصر مسئولانی هستند که نسبت به استخدام نیروهای غیربومی کمر همت می بندند تا امروز گوشمان و چشممان بشنود و ببیند که نام مس سرچشمه را می خواهند از رفسنجان جدا کنند.
لطفا مسئولان جلوی این صحبت هایی که از طرف چنین افراد غیربومی مطرح می شود را بگیرند، البته اگر رفسنجان برایشان مهم است.

برچسب ها:
سرچشمه رفسنجان مجتمع مس مس رفسنجان مس سرچشمه رفسنجان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • علی

  ما یک خلیج داریم اون هم خلیج فارس و یک مس سرچشمه داریم اون هم مس سرچشمه رفسنجان . غیر از این هرکی هرچه گفته خیلی بیخود کرده .

  Reza

  باسلام متاسفانه با وجود همه اعتراضاتی که هست این مدیر غیر بومی با مدرک دیپلم همچنان یکه تازی میکنند و ماهم فقط دل خوش کردیم که رفسنجانی هستیم مدیر مجتمع هم که فقط نگران جایگاه خودشون هستند با تشکر

  نادر

  شهردار مزدور جمع کن کاسه و کوزه تو تا خودمون جمش نکردیم . اونوقتی که دهها هزار نفر ما مردم رفسنجان ریختیم داخل سرچشمه و آمریکایی ها را فراری دادیم تو توی گهواره ات داشتی ونگ ونگ میکردی . اونا را بیرون کردیم تو که جای خود داری . اگر میخوای سرجات بمونی جلو زبون صاحب مرده ات را بگیر و حق صاحبخانه را بجا بیار . فهمیدی؟

  اسماعیل

  مدیر و شهردار غیربومی چکارش ب رفسنجون؟! جاشون تو حوضه ی رفسنجون نیس! باید بگیرن شوتشون کنن بیرون اینا ایقد از خودراضی هستن ک کل مجتمع سرچشمه رو از خود کردن انگار ن انگار این کارخونه مال رفسنجونه! همش شده سیرجونی شهربابکی و غیربومی

  رضا

  باسلام از فرماندار محترم رفسنجان جناب اقای دکتر فصیحی تقاضا دارم تکلیف این مدیر غیر بومی رو روشن کنند تا درس عبرتی بشه برای دیگران که از نجابت رفسنجان سو استفاده نکنند

  رضا

  مرتیکه سیرجونی بیا برو کاسه کوزه تو جمع کن. اومدی اینجا به جای اینکه زبونتو غلاف کنی اظهارنظر بی خود هم میکنی !!!