سرپرست باشگاه فوتبال مس رفسنجان:

بدهی ۸ میلیاردی عمده ترین مشکل باشگاه مس رفسنجان است

  • شناسه خبر: 48922
بدهی ۸ میلیاردی عمده ترین مشکل باشگاه مس رفسنجان است

سرپرست باشگاه صنعت مس رفسنجان گفت: از عمده مشکلات باشگاه بدهی هشت میلیارد تومانی است که طی سنوات گذشته ایجاد شده است.

سرپرست باشگاه صنعت مس رفسنجان گفت: از عمده مشکلات باشگاه بدهی هشت میلیارد تومانی است که طی سنوات گذشته ایجاد شده است.

به گزارش “روراستی” مجید زیندینی در نشست خبری اظهار داشت: ابتدای سال بنا به دلایلی با ترکیب میشو به عنوان سرمربی به تفاهم نرسیدیم و تمرینات فصل را از دست دادیم.

وی بیان داشت: اردوی خوبی در سرچشمه و تهران انجام دادیم با توجه به اینکه تیم رو به رشد است امیدواریم نتایج خوبی بگیریم.

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان تصریح کرد: امسال ۳۰۰ نفر در مدارس فوتبال زیر نظر مربیان فعالیت می‌کنند و در زمینه  فوتسال بانوان در نوق، انار و همه حوزه‌ها  پویایی به وجود آوردیم  امسال به کاراته، بسکتبال و والیبال ورود می‌کنیم ضمن اینکه نگاهی به ورزش باستانی هم داشتیم.

وی با اشاره به اینکه تا این ساعت هیچ بودجه‌ رسمی برای باشگاه اعلام نکردند، ادامه داد: عمده مشکلات باشگاه بدهی هشت میلیارد تومانی است که طی سنوات گذشته ایجاد شده است.

تکمیل ورزشگاه شهدای صنعت مس تا ۲ سال آینده

زیندینی در پاسخ به سؤالی تصریح کرد: جابجایی بازیکنان هزینه‌ای برای باشگاه نداشته و امسال افرادی که واقعا لازم داشته باشیم را در باشگاه نگه می‌داریم کسانی که برای باشگاه حاشیه‌سازی می‌کنند و منفعتی برای باشگاه ندارند ماندنشان دلیلی ندارد.

وی با اشاره به اینکه بودجه‌ای از معدن توسط سعدمحمدی برای تکمیل ورزشگاه‌ها اختصاص یافته افزود: ورزشگاه‌ها به عنوان دارایی‌های شرکت مس ثبت می‌شوند و ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان تا دو سال آینده تکمیل می‌شود.

سرپرست باشگاه مس رفسنجان با ابراز رضایت از حمایت مسئولان شهرستان به ویژه فرماندار که روزانه در جریان عملکرد تیم قرار می‌گیرد، بیان کرد: باشگاه مس رفسنجان از فرصت‌هایی است که می‌تواند برای مردم شادی ایجاد کند.

وی در پاسخ به سوال دیگری گفت: جایگاه مس با جایگاه اداره ورزش و جوانان جا به جا شده باشگاه تمام هیأت‌های ورزشی را حمایت می‌کند اما هر اتفاق بدی می‌افتد به نام باشگاه مس و هر اتفاق خوب به نام اداره ورزش و جوانان رقم می‌خورد.

انتهای پیام/بمی نژاد

برچسب ها:
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • نادر

    در باشگاه مس رفسنجان همه چیز داریم فقط مدیریت نداریم . ۱۵ سال است به مردم وعده صعود به لیگ برتر را میدهیم دهها میلیارد تومان را هدر داده ایم و محکم سرجایمان ایستاده ایم و درجا میزنیم . واقعا" چند سال باید در لیگ یک درجا بزنیم ؟ دروغ بس است . از همان روزی که باشگاه مس را عده ای خیانتکار از سرچشمه به کرمان منتقل کردند و ما صدایمان در نیامد مشخص بود مس رفسنجان فقط برای مشغول کردن ذهن مردم رفسنجان ایجاد شده که حقشان را از مس مطالبه نکنند .