دوربین های مس در خدمت نماینده/آقای نماینده کمی آهسته تر

 • شناسه خبر: 49130
دوربین های مس در خدمت نماینده/آقای نماینده کمی آهسته تر

تیم رسانه ای احمد انارکی محمدی با دوربین های متعلق به مجتمع مس سرچشمه رفسنجان پوشش خبری می دهد.

تیم رسانه ای احمد انارکی محمدی با دوربین های متعلق به مجتمع مس سرچشمه رفسنجان پوشش خبری می دهد.
به گزارش ” روراستی ” در فاصله چند ماه باقیمانده به زمان برگزاری انتخابات شاهد دست و پا زدن هایی هستیم که کرسی مجلس برای نماینده فعلی حفظ شود.
از چندی پیش تیم رسانه ای نماینده تقویت شده به طوری که در سفر استاندار شاهد حضو ر ۶، نفر و در بعضی جاها ۴ و ۵ نفر در این حوزه بودیم که البته با احتساب ایاب و ذهاب و ناهار و …هزینه ای هم روی دوش دولت می گذارند که البته دولت برای خودش دادخواهی کند.
اینجا احقاق حقوق بیت المال مد نظر ماست چراکه دوربین هایی که در اختیار تیم رسانه ای آقای نماینده است متعلق به مس سرچشمه بوده و این کار چون شخصی است و قطعا ثمرش برای انتخابات است، شرعا و قانونا حرام است برای نماینده ای که خود در حوزه قانونگذاری فعالیت می کند و قوانین را وضع کرده و اجرایش را به دولت می سپارد.
اما جناب آقای نماینده مردم کار به این دم و دستگاه و پایه دوربین و ضبط صدا و تصویر ندارند آن ها عملکرد را می بینند و قضاوت می کنند و اگر راضی باشند مجدد شما را انتخاب می کنند کمااینکه چند سال است که همین کار را کرده اند و به هرکس خواستند رای می دهند.
پس در خصوص استفاده از بیت المال تجدید نظر کنید و با راه صحیحش صندلی تان را در خانه ملت حفظ کنید.

برچسب ها:
انارکی تیم رسانه ای دوربین های مس رفسنجان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • سامان

  سلام توی مجلس چه خبر شناسنامه ایرانی به زنان اتباع بیگانه می دهند؟. همینطوری اتباع بیگانه پناهنده کشور را دچار بحران کرده اند کار را از ایرانی ها گرفته اند تجارت پسته ووو...گرفته اند و هزاران مشکل اقتصادی و اجتماعی و بهداشتی حالا بیان زن ایرانی بگیرن شناسنامه دار هم بشن مثل فلسطین هایی از کشور بیرونمون می کنند و بی حساب کتاب تولید جمعیت می کنند دیگه بیشتر تر جمعیت هاشون بالا بره با شناسنامه ایرانی

  پوریا

  اتفاقا من هم چندین بار دیدیم که با لباس مس سر کلاس علامه جعفری است. نمیدونم که چه ربطی بین مس و دانشگاه علامه جعفری است؟ البته در ساعت اداری، یعنی همزمان هم مس است و هم علامه. چقدر به قدرت و پول علاقه داره که از دستگاه های نظارتی هم ترسی نداره. دادستان کجایی؟

  ميرزايي

  سلام خدمت همه مردم شریف رفسنجان بجز دوربینهای مس اداره پرسنلی دانشگاه ولی عصر هم در خدمت نماینده است بفرمایید بررسی کنید ببینید مسئول دفتر ایشان که عمدتا هم خواب تشریف دارند حقوق و مزایای انها چقدر است؟ حق مدیریت ایشان در رانشگاه فقط دو برابر حقوق دو تا کارگره فقط مدیریت ایشان البته ایشان از دفتر نماینده هم مبلغ هنگفتی بابت مسئولیت می گیرند که همشو مس پرداخت میکنه. البته ایشان چون جزو نوابغ هستند مبلغ زیادی بابت عضویت تو شورای شهر هم میگیرند. اقای انارکی عزیز به کجا می روید؟ به ریختو پاش.دفتر خود نگاهی بندازین چرا باید یکی تو ماه به سی میلیون هم راضی نشه اقای قانون گزار مگر یکنفر چند تا شغل و حقوق باید بگیره؟ خروجی کار ایشون چیه؟ راستی چطور تو دانشگاه هنوز مدیره؟ مگه قانون نمیگه حفظ پست سازمانی فقط تا شش ماه مجازه؟ مگه مقام معظم رهبری نگفتند " هیچ مصلحتی بالاتر از قانون نیست"؟ من خواهش میکنم نهادهای قانونی به مس و دانشگاه ولی عصر سر بزنن ببینن چه خبره یکی مرخصی بدون حقوق گرفته از دانشگاه رفته استخدام مس شده بخونید فکاهی و جک و شایعه نیست برید ببینید یکی مدیره ۴ ساله دانشگاه نیومده ببینه اصلا صندلیش هست نیست فقط مدیره و مدیریت میگیره یکی رفته استانداری یکی رفته فرمانداری بکی رفته اب کارون یکی رفته بیماریهای خاص یکی رفته فنی حرفه ای اما همه از. دانشگاه بیچاره حقوق و مدیریت و تمام مزایا رو دریافت می کنند و جالبتر اینکه دانشگاه در فراغ این همه مدیر سبک بال کار میکنه و هیچ لنگی توش نیست

  روزبه سعادتمند

  دکتر ارسلان هم به لباس فرم مس علاقه وافر نشان می دهد. در عکس های بالا اولین بار است که ایشان بدون لباس فرم مس روی سن آمده چون هم سرکلاس وهم در عروسی و هم در مهمانی و مجالس عزاداری با لباس فرم مس حاضر میشود. آقای انارکی اگر این دفعه رای نیاورد لباس فرم مس را با وجود علاقه فراوانی به آن داره را باید آویزان کند

  حسین

  اتفاقا دست اقای انارکی درد نکنه تنها نماینده ای هست که برای مردم کار کرده