نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: از اول مهرماه امسال دانشجویان فرهنگیان در رفسنجان پذیرش می شوند.

به گزارش “روراستی” نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با توان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کرمان با اشاره به کمبود نیروی معلم در استان کرمان و نیز راه‌اندازی اولین مرکز دانشگاه فرهنگیان شمال استان کرمان در رفسنجان اظهار کرد: این مرکز در رفسنجان اول مهر امسال دانشجو پذیرش کرده است و دانشجویان مشغول به تحصیل خواهند شد و پس از فارغ‌التحصیلی می‌توانند مشغول به کار شوند.

احمد انارکی‌محمدی ادامه داد: توجه به شرایطی که در رفسنجان وجود دارد و این شهر دارای بیش از ۱۲ دانشگاه است و ظرفیت‌های بسیار خوبی را دارد لذا یکی از نیازهای اساسی رفسنجان و استان کرمان دانشگاه فرهنگیان است.

وی خاطرنشان کرد: اول مهر امسال دانشجو در دانشگاه فرهنگیان رفسنجان پذیرش شده و این دانشگاه به عنوان مرکز دانشگاه فرهنگیان شمال استان کرمان راه‌اندازی می‌شود و سال‌های آینده با توجه به کمبود معلمی که داریم امیدواریم بتوانیم این کمبود را جبران کنیم.

انارکی محمدی گفت: در حال حاضر تعدادی از دانشجویان فرهنگی رفسنجان و سایر شهرهای شمالی استان در بندرعباس و هرمزگان در حال تحصیل هستند که می‌توانند از اول مهر ادامه تحصیلشان را در رفسنجان بگذرانند.

انتهای پیام/