وقتی دل شکسته جواب می دهد/محمد قدرت پاهایش را از ائمه گرفت

 • شناسه خبر: 49842
وقتی دل شکسته جواب می دهد/محمد قدرت پاهایش را از ائمه گرفت

عنایت امام حسین(ع) در روز عاشورا توان را به پاهای مرد جوان رفسنجانی برگرداند.

عنایت امام حسین(ع) در روز عاشورا توان را به پاهای مرد جوان رفسنجانی برگرداند.

به گزارش “روراستی” شفا گرفتن بیماران از دستان پرمحبت ائمه اطهار (ع) همیشه بوده؛افرادی بودند که سال ها رنج بدترین بیماری ها را کشیدند تا اینکه ائمه آن ها را شفا دادند. ائمه هیچ گاه دل شکسته را بی جواب نمی گذارند.

اما با خبر شدیم در این ایام حزن و اندوه سرور و سالار شهیدان مردی از دیار رفسنجان ساکن یکی از مناطق این شهر هم با توسل به ائمه اطهار (ع) توانسته پس از بیش از ۹ سال بدون کمک از ویلچر، واکر یا عصا روی پای خود بایستد، بنشیند و راه برود.

برای جویا شدن ماجرا از زبان خودش راهی مهدیه منطقه مومن آباد شدیم مردی جوان که تازه ۳۰ سال را پشت سر گذاشته به نام محمد و همسایه ها هم اطرافش بودند، باب گفت وگو را باز کردیم؛ ۹ سال پیش به بیماری ام اس مبتلا شدم از دارو استفاده  نکردم تا اینکه فلج شدم و بعد از دو سال دیگر نتوانستم راه بروم.

محمد ادامه می دهد: توسط یکی از دوستان ویلچری تهیه شد که راحت تر بتوانم بروم اما خجالت می کشیدم و با واکر حرکت می کردم، کمی بهتر شدم و با عصا می رفتم.

او با بغضی معنا دار می گوید: همسرم با توجه به اوضاعم از من جدا شد او خانم خوبی بود من به دلیل بیماری ام بداخلاق شده بودم و همسرم دیگر نتوانست تحمل کند.

محمد آهی کشید و ادامه داد: روز عاشورا امسال رفتم شمس آباد نوق به زیارت امامزاده سیدجلال الدین اشرف(ع) دم در ایستادم درب را گرفتم شفایم را خواستم گفتم کمکم کنید هیچکس مرا نمی خواهد اینقدر گریه کردم که خسته شدم آمدم مهدیه کنار ستونی نشسته بودم بانی مهدیه آمد دست دادیم و احوالپرسی کردیم خواستم احترام بگذارم  و بلند شوم  با توجه به وضعیت پاهایم گفت نمیخواهد بلندشوی،از جایم بلند شدم بانی مهدیه گفت« مگر می توانی راه بروی» سرتا سر مهدیه راه رفتم خیلی خوشحال شدم گفتم خوب شدم گفتم شفا گرفتم.

گریه دیگر امان ادامه دادن محمد را برای این ماجرا نداد گویا عنایت ائمه توانسته قدرت را به پاهای محمد برگرداند تا حس کند شفا گرفته.

او الان دلتنگ دو دخترش است.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
ائمه اطهار رفسنجان شفا مرد جوان رفسنجانی
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمد

  خدا راشکر الهی به حق ائمه اطهار همه بیماران مسلمان شفا پیدا کنند آمین یا رب العالمین

  ستاره

  سلام ..الهی شکر .خب شما کمک کنید که زندگیشو بسازه و دوباره زن و دو دخترش برگردن