امام جمعه رفسنجان:

بیشترین سهم اشتغال در مس حق بچه های رفسنجان است

  • شناسه خبر: 50343
بیشترین سهم اشتغال در مس حق بچه های رفسنجان است

امام جمعه رفسنجان گفت: تاکنون هر چه از شهرها و استان ها در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان جذب شدند برای گذشته بوده اشتغال جدید حق بچه های رفسنجان است.

امام جمعه رفسنجان گفت: تاکنون هر چه از شهرها و استان ها در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان جذب شدند برای گذشته بوده اشتغال جدید حق بچه های رفسنجان است.

به گزارش “روراستی” حجت الاسلام رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه امروز با گرامیداشت یاد ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی اظهار داشت: محبت اهل بیت با عمل به دستورات آنها کارساز خواهد بود.

وی بیان داشت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ایران کاهش تعهدات هسته ای را با جدیت ادامه می دهد و امیدواریم خدمتگزاران، به ملت خدمت کنند نه به دشمن و غربی ها باید در باقیمانده عمر دولت خود جبران کنند.
امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: مسئولان دست از سر این شیاطین بردارند و طمع دشمنان را بشناسند و گره گشای مشکلات مردم باشند تحقیر بدتر از این نیست که وزیر امور خارجه کشورمان اجازه نداشت به دیدار تخت روانچی برود این همه سرشان به سنگ خورده دقت کنند حقارت دیگری برایشان ایجاد نشود‌.
وی بیان کرد: به تعبیر رهبر انقلاب سپاه از پرافتخارترین مجموعه هاست و عملکرد این مجموعه با هیچ سازمانی در داخل و خارج قابل مقایسه نیست.
رمضانی پور خاطرنشان کرد: مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به خواسته بحق مردم رفسنجان توجه کند اشتغالی که قرار است در مس ایجاد شود حق مردم رفسنجان و شهرهای تابعه است نمایندگان و فرمانداران بعضی شهرها جو ایجاد می کنند پاسخ دهند آیا شما وقتی آزمون دارید اطلاع رسانی می کنید بچه های رفسنجان شرکت کنند و آیا اجازه می دهید از بچه های رفسنجان در گل گهر یا شرکت های دیگر استان استخدام شوند.
وی ادامه داد: در سرچشمه از دهها شهر و استان کار میکنند اما جذب های جدید توقع داریم از فرزندان همین منطقه باشد بیشتر نیروها از رفسنجان باشد و درصدی هم شهرهای انار، شهربابک و پاریز و لاغیر سهم دارند.
وی تأکید کرد: امیدواریم مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران این پیام را دریافت کرده باشد و ما هم به همراه مسئولان شهرستان همکاری خود را با مجموعه مس با قوت ادامه می دهیم.
انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • مجید

    من چند سال دارم می رم سرچشمه استخدام نشدم قبول دارم بچه اولین روستا به شرکت مس هستم پارتی ندارم سن شده ۴۴ سال چون پارتی ندارم نمیشه اول پارتی آشنا فامیل