امام جمعه رفسنجان گفت: بودجه شهرستان رفسنجان با وجود بیش از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت از شهرستان های کوچک استان هم کمتر است.

به گزارش “روراستی” حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اجتماعی فرهنگی شهرستان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان اظهار داشت: حجت‌الاسلام علیدادی از بدو پذیرش نمایندگی ولی فقیه در کرمان اقدام به تحولاتی در استان کرده است که جای تقدیر دارد.

وی بیان داشت: در شهرستان رفسنجان به جز شهر رفسنجان در بهرمان، فردوس و کشکوئیه مرکز نماز جمعه است و جمعیت بسیار بالایی در آیین باشکوه نماز جمعه هر هفته شرکت می‌کنند.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: در این شهرستان فضای همدلی و همکاری وجود دارد و شهرستان به سمت پیشرفت پیش می‌رود اما به دلیل بی‌توجهی‌هایی که در گذشته به این شهرستان شده مقداری عقب‌ماندگی داریم که باید جبران شود.

رمضانی‌پور بیان کرد: بیش از ۳۰ مدرسه تخریبی در رفسنجان وجود دارد و امروز خیران به دلیل نبود محصول و گرفتاری‌هایی که وجود دارد توان گذشته را ندارند که مانند گذشته مدرسه بسازند.

وی خاطرنشان کرد: این شهرستان با وجود بیش از ۷۰ هزار نفر تبعه افغانستانی بیش از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد اما بودجه آن از شهرستان‌های کوچک استان هم کمتر است که می‌طلبد مسئولان نگاه و توجه ویژه این به رفسنجان داشته باشند.

انتهای پیام/