امام جمعه رفسنجان:

حرکت های اخیر در دانشگاه ولیعصر قابل قبول نیست

 • شناسه خبر: 50957
حرکت های اخیر در دانشگاه ولیعصر قابل قبول نیست

امام جمعه رفسنجان گفت: هیچکدام از مسئولان دانشگاه در برابر رعایت نکردن خطوط قرمز نظام عکس‌العملی نشان ندادند و این حرکت قابل قبول نیست.

امام جمعه رفسنجان گفت: هیچکدام از مسئولان دانشگاه در برابر رعایت نکردن خطوط قرمز نظام عکس‌العملی نشان ندادند و این حرکت قابل قبول نیست.

به گزارش “روراستی” حجت‌الاسلام عباس رمضا‌نی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص مراسم انجمن اسلامی دانشگاه ولیعصر(عج) برای دانشجویان جدیدالورود و نمایش عکس و توزیع متن سخنرانی‌های فتنه‌گران ممنوع‌التصویر اظهار داشت: در کل مجمو‌عه‌های دولتی مانند دانشگاه و حتی غیردولتی متعلق به نظام باید خط قرمزهای نظام را رعایت کنند.

امام جمعه رفسنجان بیان داشت: یکی از این خطوط قرمز توجه به موضوع ممنوع‌التصویری اشخاص است به ویژه کسانی مانند محمدخاتمی و میرحسین موسوی که در فتنه ۸۸ آتش‌افروزی می‌کردند و هزینه‌های گزافی را برای نظام به بار آوردند.

وی تصریح کرد: رئیس دانشگاه که در جلسه حاضر بود باید به این مسأله توجه می‌کرد در صورتی که نه او و نه معاون فرهنگی و حراست دانشگاه توجه نکردند که باید پاسخگو باشند.

رمضانی‌پور ادامه داد: زمانی که این حرکت‌ها صورت می‌گرفت مسئول دانشگاه نمی‌بایست اجازه دهد، شنیده شده حتی صوت این افراد فتنه‌گر هم پخش شده که نشان می‌دهد رضایت و همپایی مجموعه هیأت‌رئیسه دانشگاه را همراه داشته است.

وی تأکید کرد: این کار از نظر ما محکوم است ایجاد فتنه در یک مجموعه آموزشی آن هم به نام حضرت ولیعصر(عج) که چندین‌بار هم در این دوره هم دوره مسئولیت قبلی صورت می‌گیرد، نشان از انفعال برخی مجموعه این دانشگاه است که اجازه چنین کارهایی می‌دهند.

امام جمعه رفسنجان خاطرنشان کرد: درست است دانشجو باید انتقاد کند، مطالبه داشته باشد و سؤال کند اما در رابطه با هیچ فردی حرکت تندروانه نباید انجام شود.

وی با اشاره به ایجاد نمایشگاهی که در این مراسم برگزار شده بود، متذکر شد: هیچکدام از مسئولان دانشگاه عکس‌العملی نشان ندادند و این حرکت قابل قبول نیست، مسئول دانشگاه باید در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان در این خصوص پاسخگو باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
انجمن اسلامی خط قرمز دانشگاه ولیعصر رفسنجان فتنه 88 نظام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • استاد انقلابی

  با سلام. بی انصافی در تحلیل یکی از اسیب های جامعه است. به عنوان یک استاد بی طرف عرض می کنم که فارغ از درست یا نادرست بودن پار های از فعالیت های هیات ریسه دانشگاه، انگ سواستفاده مالی یا ناشی از بی اطلاعی است و یا غرض ورزی صرف. درست نیست که با نخیگان علمی شهرمان که هر کدام می توانستد در بهترین دانشگاه های خارجی مشغول به کار باشند این گونه رفتار کرد. جناب کارمند یا آقای معزی، شما نگران آخرت خود نیستید که تهمت می زنید!

  هیات منصفه

  از نصب و انتصابات جدید در دانشگاه میشود فهمید که فقط و فقط آقایان و مخصوصا آقای رئیس دنبال منفعت شخصی است. نهاد نظارتی نیست که رسیدگی کنن، اگر نظارت بود و به دریافتی آقا رئیس تمرکز میکرد و همچنین به انتصاب جدید در حوزه ریاست دانشگاه دقت میکردن متوجه می شدن که منفعت شخصی و استفاده از امکانات بیت المال در چه جهتی هزینه میشود. متاسفانه به تنها چیزی که آقای رئیس اهمیت می دهد به آقای مسئول دفتر جدید است که راه کارهای خارج از مقرارت و دورزدن قوانین است که دیکته می کند به سود خود و به ضرر دانشگاه و دانشگاهیان و حتی خود رئیس دانشگاه.

  کارمند

  ریاست، حراست و هیات رئیسه دانشگاه بصورت هماهنگ دنبال کارهای سیاسی و منافع خودشان هستند و وقتی نظارتی نباشد بهتر از این نمیشود

  رضا معزی

  متاسفانه رئیس دانشگاه درحال مال اندوزی و جمع کردن ثروت از طریق دانشگاه است و فرصت رسیدن به این امور را ندارد. دریافتی رعیس دانشگاه در ماه بالای صد میلیون است و بنا بر گفته خودش برای هفت پشتش کار کرده و برای هفت پشتش ثروت جمع کرده و بازم به گفته خودش بچه‌ها یش از محل درآمد و کاری که دارد، نمیخواهند کارکنند.