در جلسه شورای اداری رفسنجان صورت گرفت؛

افشاگری های امام جمعه رفسنجان از دستگیری دانیال زاده ابربدهکار بانکی

  • شناسه خبر: 51488
افشاگری های امام جمعه رفسنجان از دستگیری دانیال زاده ابربدهکار بانکی

امام جمعه رفسنجان گفت: اگر طرف ته کفشش ریگ نباشد به دستگیری ابربدهکار بانکی اعتراض نمی کند.

امام جمعه رفسنجان گفت با اشاره به دستگیری دانیال زاده ابربدهکار بانکی (اقوام رئیس جمهور) توسط اطلاعات سپاه گفت: اگر طرف ته کفشش ریگ نباشد به دستگیری ابربدهکار بانکی اعتراض نمی کند.

به گزارش “روراستی” حجت الاسلام عباس رمضانی پور در جلسه شورای اداری آبان ماه ۹۸ با اشاره به مسأله گرانی بنزین اظهار داشت: این افزایش قیمت در این شرایط که فشار اقتصادی در حد اعلی است از طرفی ممکن است خیلی ها کارت سوخت نداشته باشند کار را برای قشر ضعیف سخت تر کرده است.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: حضرات آقایان که نشستند چنین تصمیمی گرفتند تصمیم شان که «حجت» نیست.

وی بیان کرد: این تصمیم در شب میلاد سوءمدیریت در بدترین شرایط است کارت سوخت تا پایان سال ۹۵ بود و ۳۴ هزار میلیارد تومان هزینه برداشت آقایان در وزارت نفت حذفش کردند و کلی قاچاقچیان سود به جیب زدند دوباره آمدند هزینه روی دست مردم گذاشتند و بنزین را کارتی کردند، اکنون هم بالای ۶۰۰ هزار کارت دست مردم نرسیده است.

رمضانی پور با ذکر این مطلب که بایستی بنزین را همان یک هزار تومان و آزاد را دو هزار تومان اعلام می کردند و از قبل هم اعلام می شد تا هیچ التهابی صورت نگیرد، ادامه داد: مسئولان ما نجابت ندارند و اگر بدرفتاری می بینند خودشان مقصرند.

وی بیان کرد: ولی نعمت ما همین مردم هستند که حقوق ما را شرعی می کنند عملکرد نامطلوب نمی تواند حقی به مردم برساند.

امام جمعه رفسنجان با اشاره به دستگیری دانیال زاده تشریح کرد: او از اقوام رئیس جمهور است که چهار هزار میلیارد سرمایه کشور را از ممکلت خارج کرده، او دستش با برادر رئیس جمهور در یک کاسه بود زمانی که این ابربدهکار بانکی مبلغ سه هزار میلیارد تومان را از بانک ملی وام گرفت با چه وثیقه ای بود، او در دوران همتی این مبلغ را گرفت و اگر اطلاعات سپاه او را دستگیر نمی کرد تمام پول ممکلت را با خورد برده بود.

وی اذعان کرد: اگر طرف ریگی ته کفشش نباشد این چنین در برابر مبارزه با فساد نعره کشی نمی کند.

رمضانی پور گفت: مردم کشور ما نجابت دارند و با همه گرفتاری‌هایی که بر اثر سوءمدیریت ایجاد شده صبر می‌کنند.

وی بیان داشت: مبارزه با فساد چه در مجلس، چه قوه قضائیه و دولت باید انجام شود با جنجال‌آفرینی و فریاد کاری درست نمی‌شود.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: مملکت ما غنی است و توانمندی‌های زیادی از هر جهت در کشور وجود دارد که با تکیه بر این توانمندی‌ها می‌توان بر مشکلات پیروز شد و در زمینه خدمت به مردم باید کوشا بود و از هر نوع بدرفتاری پرهیز کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیکی انتخابات اگر فردی را در یک مکان مانند مسجد برای سخنرانی دعوت کنیم و او را جا بیندازیم تا رای بیاورد این حق‌الناس است و در زمان خود از نماینده فعلی هم باید جدا شویم تا در مظان اتهام قرار نگیریم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
پدرهمسر پسر رئیس جمهور دانیال زاده رئیس جمهور رفسنجان فساد
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • محمد

    مرگ بر حسنشاه