یادداشت///

وحدت نیروهای انقلابی جبهه اصولگرا در رفسنجان برای رسیدن به شخص واحد در انتخابات/تمکین به نظرسنجی میدانی برای انتخاب نهایی

 • شناسه خبر: 52350
وحدت نیروهای انقلابی جبهه اصولگرا در رفسنجان برای رسیدن به شخص واحد در انتخابات/تمکین به نظرسنجی میدانی برای انتخاب نهایی

کاندیداهای جبهه ارزشی انقلابی اصولگرا در رفسنجان با وحدت و همدلی خود برای رسیدن به شخص واحد میثاق نامه امضا کردند.

کاندیداهای جبهه ارزشی انقلابی اصولگرا در رفسنجان با وحدت و همدلی خود برای رسیدن به شخص واحد میثاق نامه امضا کردند.

به گزارش روراستی، نخستین بار است که در رفسنجان کاندیداهای اصولگرا برای انتخاب یک شخص از بین خود و راهیابی او به مجلس یازدهم دلسوزانه و با هدفی مشخص که آن هم خدمت به مردم است، ائتلافی ارزشمند انجام دادند و میثاق نامه امضا کردند.

اکثریت نامزدهای اصولگرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در رفسنجان با تمکین به نتیجه نظرسنجی میدانی که از بین این اشخاص یک نفر انتخاب خواهد شد، در این راه گام برداشتند و نظر واحد دارند که آن هم پس از برگزاری جلسات هم‌اندیشی در این خصوص حاصل شده است.

خاطرمان هست که در دوره های گذشته اگرچه تلاش برای این وحدت صورت می گرفت اما مداخلات برخی موجب می شد این هدف به نتیجه نهایی یعنی وحدت نرسد اما یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که دوره‌ای حساس است و اوضاع کشور ایجاب می‌کند که هدفی والاتر یعنی اصلاح امور دست مجلسی انقلابی و جوان بیفتد، این نیروهای ارزشی برخود واجب دانستند که جدای از هر تقلایی برای پیروزی، راه وحدت را پیش بگیرند و یک نفر را از دل این نیروها معرفی کنند.

البته این دوره هم برخی آقایان بیکار ننشستند و هم از داخل شهرستان هم مرکز استان دنبال لقمه نانی از راه اختلاف افکنی بین این نیروها می گردند که هوشیاری و بصیرت نامزدهای ارزشمند این جبهه نخواهد گذاشت خدشه‌ای به این وحدتی که ایجاد شده وارد شود.

به امید تحقق اهداف والای نظام اسلامی با ایجاد مجلسی کارآمد، شجاع، انقلابی و جوان و انتخابی اصلح از سوی مردم انقلابی رفسنجان.

انتهای پیام/

برچسب ها:
ائتلاف اصولگرا انتخابات رفسنجان مجلس وحدت
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • م ج

  سلام رای بمی ناصری که از کهنوجی بیشتره .چرا از اون دعوت نشده؟

  آنتی رانت

  اقای کهنوجی بفرمایند با توجه به مدارج علمی و عملی خود اگر تحت حمایت آقای دکتر پورابراهیمی شوهر عمه خود نبودند در حال حاضر مشغول چه کاری بودند؟ اساسا ایشان تاکنون در کدام آزمون استخدامی شرکت نموده اند؟

  محمد علي باقري

  افرین بر هر سه عزیز به امید وحدت بین همه نیروهای انقلابی

  سورنا

  امیدی نیست

  محسن

  درود و آفرین. وحدت و انسجام اسلامی در مسائل از جمله انتخابات رمز پیروزی و موفقیت و پیشرفت شهرستان و کشور و اسلام است.