بعضی پمپ بنزین ها و رستوران ها در رفسنجان نقاط قرمز هستند

  • شناسه خبر: 55355
بعضی پمپ بنزین ها و رستوران ها در رفسنجان نقاط قرمز هستند

جلسه ستاد کرونای شهرستان رفسنجان برگزار شد.

جلسه ستاد کرونای شهرستان رفسنجان برگزار شد.

به گزارش روراستی، در جلسه ستاد کرونا شهرستان رفسنجان نکاتی به شرح ذیل مطرح شد؛

فرماندار رفسنجان:

از مردم ، کسبه و همه افرادی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در بحث پیشگیری و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان رفسنجان همکاری کردند ، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

بدیهی است، رعایت نکات بهداشتی ، استفاده از ماسک به صورت مستمر و عدم شرکت در اجتماعات و مهمانی های خانگی و دورهمی در پیشگیری از این بیماری موثر بوده می باشد.

در بحث بازرسی ها از اماکن و ادارات شهرستان اقدامات بسیاری خوبی انجام شده و همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت.

برخی پمپ بنزین ها و رستوران ها در شهرستان نقاط قرمز هستند ، از مردم خواهشمندیم نکات بهداشتی را رعایت کنند. بازرسی ها از این مکان ها تشدید و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

از دادستان و بازپرس محترم رفسنجان به جهت همکاری در بحث بازرسی از اماکن عمومی و … که با قاطعیت همراه بوده است،  تشکر می نمایم .

به افرادی که قوانین مربوط به پیشگیری از این بیماری را رعایت نمی کنند ، هشدا داده می شود که برخورد های حقوقی را جدی بگیرند.

کارگروه ویژه ای برای ساماندهی کارگرانی که در بحث برداشت پسته از شهرها و استان های مجاور به شهرستان مهاجرت می کنند ، تشکیل خواهد شد .

از کشاورزان محترم می خواهیم ، در خصوص  برداشت پسته و ساماندهی کارگران که در هفته آینده به آنها ابلاغ می شود، همکاری های لازم را انجام دهند.

 اسماعیلی ندیمی رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان:

کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بسیار خسته هستند ، همچنان از مردم فهیم رفسنجان درخواست میکنیم نکات بهداشتی را رعایت کنند.

سخت ترین روز از ابتدای شیوع و%

برچسب ها:
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ستاد کرونا فرماندار