یادداشت///

صعود تاریخی تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ برتر/افتخاری که نباید کمرنگ شود

  • شناسه خبر: 55448
صعود تاریخی تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ برتر/افتخاری که نباید کمرنگ شود

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان پس از سالها تلاش راهی لیگ برتر شد و اکنون نوبت مدیران است که مدافع حقوق مردم و ورزش دوستان رفسنجانی باشند و نگذارند این افتخار کمرنگ شود.

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان پس از سالها تلاش راهی لیگ برتر شد و اکنون نوبت مدیران است که مدافع حقوق مردم و ورزش دوستان رفسنجانی باشند و نگذارند این افتخار کمرنگ شود.

به گزارش روراستی، تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان پس از سالها تلاش توانست راهی لیگ برتر شود، تلاشی که از همان بدو تأسیس تیم وجود داشت و البته در طول تاریخ بازی هایش حرف و حدیث هم کم نداشت، در این دوره با گماردن یک سرمربی جوان و نام آشنا و کادر فنی تازه نفس مس رفسنجان و با وجود بازیکنانی باانگیزه، تمام توان خود را به کار گرفت و با تمام ظرفیت هایی که داشت تلاشی مضاعف به نمایش گذاشت به طوری که در فاصله دو بازی مانده به پایان لیگ، قله لیگ برتر را فتح کرد و روانه این لیگ که آرزوی هر تیمی است، شد.

مردم رفسنجان شب به یادماندنی را پشت سر گذاشتند و پس از ماه‌ها رنج و دردی که از کرونا بر شهرمان حاکم شده بود، این خبر تنها خبری بود که در این مدت می توانست کمی آرامشان کند و سر راحت به بالین بگذارند.

جوانان و فوتبال دوستان رفسنجانی، حتی پدر و مادران در خانواده ها که چندان از فوتبال چیزی نمی دانند اما می دانند خوشحالی فرزندشان بی دلیل نیست، آنها هم همراه فرزند فوتبالی خود شادی کردند و به خود بالیدند.

اکنون نوبت بالادستی های مس است که نگذارند این خوشحالی کمرنگ شود و افتخاری که نصیب شهرمان شده به حاشیه برود.

در این سال ها همه تلاش کردند به نوعی کارگران شرکت مس سرچشمه و مدیران و همه کسانی که دلسوز بودند تلاش کردند که تیم صنعت مس سر پا بماند و این پیروزی را مدیون همه این تلاشگران صنعت مس هستیم.

اکنون مسئولیت اجتماعی شرکت مس سنگین تر شده چراکه توقع می رود برای حضور تیم فوتبال مس رفسنجان در لیگ برتر و میزبانی از تیم های قدر لیگ برتری که قرار است در آینده ای نزدیک در شهرمان توپ بزنند باید زیرساخت هایی در خور شأن نام رفسنجان و نام مس رفسنجان همچنین نام لیگ برتر از جمله تکمیل ورزشگاه شهدای صنعت مس داشته باشیم، زیرساخت هایی که بتوان گفت شهر لیگ برتری هستیم و هرچه سریع تر باید کمر همت بست که تعلل در این زمینه به نفع فوتبال شهرمان نیست.

اما تیم فوتبال مس کرمان هم با بازی های خوبی که انجام داده به لیگ برتر نزدیک شده و امکان صعودش به لیگ برتر زیاد است؛ اما مطالبه مردم و همه هواداران مس رفسنجان است که قرار نباشد بهانه هایی از جمله بودجه را مطرح کنند و مس رفسنجان به حاشیه برود، حتی مسئولان مربوطه این فکر را هم به ذهن شان راه ندهند. که البته این موضوع بستگی به غیرت مدیران مس در رفسنجان دارد که امیدواریم چنین موضوعی پیش نیاید و به آرزوی دیرینه مردم دیار فاتحان اروند که اکنون محقق شده لطمه ای وارد نشود.

این حق مردم رفسنجان است که سالها تبعاتی از مس تحمل کردند و با آلایندگی های مس هم سفره شدند و آب سمی ناشی از آلایندگی های مس خوردند اما دست از تشویق تیم شان برنداشتند، تیم لیگ برتری داشته باشند، بنابراین می طلبد در این زمینه قبل از آنکه هر گونه مسئله ای پیش آید این مطالبه مردم رفسنجان مدنظر  باشد و در جوانان این شهر انزوا ایجاد نشود و قضایای سال ۹۰ تا ۹۲ تکرار نشود که به فروش و..ختم شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
تیم صعود فوتبال لیگ برتر مس رفسنجان
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :
  • حسین

    البته نباید در باد این صعود بخوابید بلکه باید در کنار شادی از این اتفاق،سعی کنیم تیم را قوی کنید و یک مربی کاربلد(با احترام به مربی فعلی و قدر دانی از ایشان)یک تیم خوب را راهی لیگ برتر کنید و زنگ تفریح برای تیم‌های دیگر نباشیم. کجا رفت تیم مس سرچشمه که یک دوره در لیگ برتر بازی کرد و بعد هم دوباره سقوط کرد مطبوعات و پایگاه های خبری شهرستان باید این مطلب را دنبال کنند موفق باشید یک عاشق فوتبال