نماینده مردم رفسنجان در مجلس:

دفاع مقدس انقلاب اسلامی را بیمه کرد

  • شناسه خبر: 56280
دفاع مقدس انقلاب اسلامی را بیمه کرد

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: عاشورا، ضمانت اسلام و ضمانت انقلاب روح‌الله، دفاع مقدس است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: عاشورا، ضمانت اسلام و ضمانت انقلاب روح‌الله، دفاع مقدس است.

به گزارش روراستی، حجت‌الاسلام حسین جلالی در جلسه هماهنگی بزرگداشت دفاع مقدس اظهار داشت:  اینکه عاشورا را هر سال باشکوه‌تر از سال قبل تکرار می‌کنیم عاشورا مسئله اختلافی نیست همه ادیان و مذاهب آن را باور دارند که این ناشی از تکرار واقعه‌ها است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عاشورا ضمانت اسلام و ضمانت انقلاب روح‌الله، دفاع مقدس است اگر دفاع مقدس را نداشتیم و اگر آن را برگزار نمی‌کردیم معلوم نبود انقلاب چه سرنوشتی داشت؛ در خصوص بزرگداشت هفته دفاع مقدس باید تمام توان خود را به میدان بیاوریم دفاع مقدس عاشورای انقلاب ما است.

وی تصریح کرد: اگر دفاع مقدس را جدی نگیریم به فراموشی سپرده می‌شود و بعدها آن را کوچک‌سازی و سپس در مورد آن انکارسازی می‌شود. بنابراین گرامیداشت دفاع مقدس حقانیت جمهوری اسلامی را به نمایش می‌گذارد، موجب شناخت و معرفت شده و علاوه بر شناخت و معرفت بصیرت‌افزایی می‌کند و نیز موجب دشمن‌شناسی می‌شود.

حجت‌الاسلام جلالی خاطرنشان کرد: هر سال اگر گرامیداشت دفاع مقدس را باشکوه‌تر برگزار کنیم می‌رساند انقلاب ما زنده است و دشمن عقب‌نشینی می‌کند.

وی تأکید کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس سطوحی دارد از جمله حرکت‌های نمادین مانند درست کردن یک سنگر مقابل ادرات و نقاط مختلف شهر و روستا که باید فضای شهر و روستاها رنگ و بوی دفاع مقدس داشته باشد، برپایی نمایشگاه‌ها هم می‌تواند مؤثر باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
انقلاب حجت الاسلام جلالی دفاع مقدس نماینده مردم رفسنجان
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :