یادداشت///

خودتحویل گیری های مس کرمان و صرفه جویی های مس رفسنجان

 • شناسه خبر: 56397
خودتحویل گیری های مس کرمان و صرفه جویی های مس رفسنجان

علی‌رغم اینکه تیم فوتبال مس رفسنجان راهی لیگ برتر شده و در رده فوتبال استان اولویت دارد، با کمترین هزینه در تهران در حال تمرین است، اما از آن طرف مس کرمان که نتوانست به لیگ برتر راه یابد خودش را در بهترین شرایط اقامتی قرار داده است.

علی‌رغم اینکه تیم فوتبال مس رفسنجان راهی لیگ برتر شده و در رده فوتبال استان اولویت دارد اما با کمترین هزینه در تهران در حال تمرین است اما از آن طرف مس کرمان که نتوانست به لیگ برتر راه یابد خودش را در بهترین شرایط اقامتی قرار داده است.

به گزارش روراستی، از آنجا که تیم فوتبال مس رفسنجان راهی لیگ برتر شده و مزد زحمات یک ساله خود را با درایت مدیرعامل و همراهی مسئولان و البته تلاش کادر فنی و بازیکنان خود گرفته اما با صرف کمترین هزینه ها در تهران اقامت کرده و در حال تمرین است.

تیم فوتبال مس رفسنجان در مهمانسرایی که متعلق به صندوق بازنشستگی مس است اقامت دارد و نیروهای مورد نیاز خود از جمله آشپز و خدمات را هم از رفسنجان به همراه خود برده تا در کاهش هزینه ها مؤثر باشد.

اما از آن طرف بازیکنان و اعضای تیم مس کرمان در یک هتل صاحب‌نام با هزینه های بالا در تهران اقامت گزیدند و در واقع هزینه روی دست شرکت مس گذاشتند.

اکنون که مس کرمان اینقدر خودش را تحویل گرفته، باید به مسئولان شرکت ملی مس ایران بگوییم (که البته خودشان می دانند)، در حال حاضر اولویت استان کرمان تیم فوتبال مس رفسنجان بوده که لیگ برتری است و اگر قرار است تیمی زیاد مورد توجه باشد و برای آن هزینه شود تیم فوتبال مس رفسنجان است و اگر عوامل این تیم زیاده خواهی نمی کنند این نجابت نباید مورد سوء استفاده و تضییع حقی از بچه های رفسنجان شود.

هر تیمی جایگاه خودش را دارد اما تیم لیگ برتری جایگاهش متفاوت تر از سایر رده‌هاست، اما امیدواریم هر دو تیم بتوانند با موفقیت به کار خود ادامه دهند.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
فوتبال مس مس رفسنجان مس کرمان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :
 • نادر

  چهل سال است دود و سم و آلودگی و حتی از بین رفتن منابع تغذیه آبهای زیر زمینی سرچشمه نصیب رفسنجان شده و در عوض منابع مالی و اشتغالی و دیگر مزایای این معدن را به کرمان داده اند عامل این سواستفاده چیزی نبوده جز بی عرضگی و بی مسئولیتی فرمانداران و نمایندگان مجلس این شهرستان در گذشته

  سعید

  تومملکت ما چی سرجاش هست که این مورد نیست؟تابوده کرمونی ها سر رفسنجونی ها رو بریدند.توهر زمینه ای فکرش رو بکنید