نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس:

شرکت مس سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست که هرکسی سهمی بردارد

  • شناسه خبر: 56519
شرکت مس سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست که هرکسی سهمی بردارد

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: شرکت مس سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست که هرکسی سهمی بردارد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: شرکت مس سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست که هرکسی سهمی بردارد.

به گزارش روراستی، حجت السلام و المسلمین دکتر جلالی نماینده رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در خصوص دیدار جمعی از نمایندگان استان کرمان با سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت در این جلسه مدیر عامل شرکت مس در خصوص طرح های توسعه ای مس گزارشاتی  ارائه داد و در خصوص طرح های آتی مس نیز توضیحات مبسوطی مطرح نمود.

دکتر جلالی با اشاره به موفقیت های بدست آمده در شرکت مس طی  دوره مذکور  این موفقیت ها را مرهون زحمات مدیرعامل و مدیران محترم شرکت ملی صنایع مس ایران و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی بدنه کارگری و مهندسی صنعت مس در دوران سخت تحریم ها و جنگ اقتصادی دانست و افزود: متاسفانه شرکت ملی مس دچار حواشی از سوی نمایندگانی شده که بی دلیل و بی جهت بی آنکه مس در حوزه انتخابیه آنان باشد ورود های مداخله جویانه ای دارند و با فشار مدیران را مجبور به عزل و نصب های سیاسی  در این بنگاه اقتصادی می کنند. نماینده مردم رفسنجان و انار ادامه داد: در صورتیکه این رفتارهای غیر انقلابی از سوی این نمایندگان ادامه پیدا کند مجبور می شوم مواضع شدیدتر  با شفاف با مردم صحبت و نهادهای نظارتی رادر جریان بگذارم.

وی ادامه داد: همین دخالت‌های افراد  طی سنوات گذشته موجب شده کمترین منافعی از این برخورداری الهی  به مردم رفسنجان و انار برسد شرکت ملی مس شرکت سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست که هرکسی سهمی بردارد.

حجت السلام جلالی در پایان افزود: اجازه نمی دهیم عده ای به شبکه سازی در شرکت مس بپردازند و به جد با هرگونه فسادی مقابله می کنیم و از مدیر عامل شرکت مس هم می خواهیم در مقابل فشارهای مافیای قدرت کوتاه نیاید و با هرگونه فسادی مقابله کند.

برچسب ها:
حجت الاسلام جلالی سیاسی مجلس مس نماینده مردم رفسنجان
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :