سخنگوی سپاه:

عزت و آبروی حاج‌قاسم سرمایه نرم‌افزاری بزرگی برای انقلاب است

  • شناسه خبر: 57770
عزت و آبروی حاج‌قاسم سرمایه نرم‌افزاری بزرگی برای انقلاب است

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عزت و آبروی شهید سلیمانی، سرمایه نرم‌افزاری بزرگی برای انقلاب است تا در سرافرازی امت اسلامی و آزادسازی قدس شریف از آن بهره‌مند شود.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عزت و آبروی شهید سلیمانی، سرمایه نرم‌افزاری بزرگی برای انقلاب است تا در سرافرازی امت اسلامی و آزادسازی قدس شریف از آن بهره‌مند شود.

به گزارش روراستی، سردار رمضان شریف امروز در جمع خبرنگاران از سردار سلیمانی و پرهیز وی از رسانه‌ها و رسانه‌ای شدن گفت و اظهار داشت: تلاش وی این بود که کارش مخلصانه باشد، اعتقاد سردار سلیمانی بر این بود که آن کس که باید ببیند، می‌بیند، لذا از رسانه‌ها هم دوری می‌کرد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار مرقد مطهر شهید سلیمانی ادامه داد: سردار سلیمانی اعتقاد داشت که باید چهره‌سازی را از چهره‌های منور شهدا شروع کنیم، چرا که هر چه داریم، از آنان است.

شریف عنوان کرد: با توجه به اقدامات چند سالِ اخیر سردار سلیمانی لازم بود که اخبار ایشان رسانه‌ای شود که بحث جداگانه‌ای دارد، اما ما هیچ زمانی کنفرانس خبری برای ایشان نداشتیم اما خداوند متعال به جهت اخلاص، توانمندی و کارآمدی وی در طراحی و نابودسازی دشمن و الفت و عطوفتی که در میان توده‌های مردمی داشت به وی آبرو بخشید و امروز این عزت و آبرو، سرمایه نرم‌افزاری بزرگی برای انقلاب است تا در سرافرازی امت اسلامی و آزادسازی قدس شریف از آن بهره‌مند شود.

وی ایجاد اعتماد به‌نفس در کشورهای اسلامی را مهمترین اقدامات سردار سلیمانی خواند و خاطرنشان کرد: اعتماد به‌نفسی که شهید سلیمانی ایجاد کرد برای جلوگیری از تحقیر امت اسلامی و جلوگیری از غارت و چپاول منابع کشورهای اسلامی و برای جلوگیری از ایجاد تفرقه در کشورهای اسلامی کار بسیار بزرگی بود و باعث پیروزی‌های درخشانی شد، اگر مکتب حاج قاسم تبیین شود، می‌تواند سرمشقی باشد برای همه جوانان و همه کشورهایی که حاضر نیستند زیر پرچم ظلم، جور و ستم قرار بگیرند.

وی به سال‌های دفاع مقدس اشاره و با پرداختن به شیوه ابتکاری جمهوری اسلامی، ابراز داشت: آن سال‌ها یک نفر در یک استان داوطلب می‌شد و نیروهای مردمیِ آن استان را ساماندهی می‌کرد و در قالب لشکر و گردان برای مقابله با تجاوزات صدام می‌فرستاد.

شریف ادامه داد: سردار سلیمانی همین مدل را با یک شکل بزرگتر در دنیای اسلام پیاده کرد، مثلا در سوریه و برای مقابله با داعش، سوری، ایرانی، افغانستانی، لبنانی، عراقی و … در کنار هم می‌جنگند که این است برای دشمن یک پیام نرم‌افزاری قدرتمندی‌ست که خون تازه‌ای در رگ‌های کشورهای اسلامی دمیده شده است.

وی گفت: اگر امروز صهیونیست‌ها اشتباهی را مرتکب و به کشوری اسلامی حمله کنند، با انبوهی از جوانان در سراسر کشورهای اسلامی برای دفاع از آن روبه رو می‌شوند که امید داریم با این جوانانی که تربیت شده است بتوانیم قدس شریف را آزاد کنیم.

وی به خیانت برخی کشورها درباره آزادسازی روابط با صهیونیست‌ها اشاره کرد و گفت: اینها هم مثل سایر خائنین عرب نزد ملت‌هایشان خار و خفیف می‌شوند که البته این کار هم یک پتانسیل بیشتری برای مصمم شدن امت اسلامی برای مقابله با صهیونیست‌ها است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
انقلاب حاج قاسم رفسنجان سخنگوی سپاه سردار شریف
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :