ربیعی: ماشین سازی تیم خطرناکی است/به دنبال تمام امتیازات بازی هستیم

  • شناسه خبر: 57939
ربیعی: ماشین سازی تیم خطرناکی است/به دنبال تمام امتیازات بازی هستیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان گفت: تیم ماشین‌سازی از تیم‌های سخت‌کوش لیگ است و رتبه‌ای که در آن قرار دارد شاید رتبه واقعی نباشد، تیمی که به سپاهان سه گل زده می‌تواند تیم خطرناکی باشد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان گفت: تیم ماشین‌سازی از تیم‌های سخت‌کوش لیگ است و رتبه‌ای که در آن قرار دارد شاید رتبه واقعی نباشد، تیمی که به سپاهان سه گل زده می‌تواند تیم خطرناکی باشد.

به گزارش روراستی، محمد ربیعی امشب در نشست خبری پیش از بازی مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: باید در رابطه با بازی با ماشین‌سازی اعلام کنم تیم ماشین‌سازی یکی از تیم‌های لیگ هست که از نیروهای جوان و باانگیزه برخوردار بوده و از بازیکنان باتجره بهره‌‌مند است.

سرمربی تیم مس رفسنجان عنوان کرد: تیم ماشین‌سازی از تیم‌های سخت‌کوش لیگ است و رتبه‌ای که در آن قرار دارد شاید رتبه واقعی نباشد، تیمی که به سپاهان سه گل زده می‌تواند تیم خطرناکی باشد.

ربیعی افزود: ما هم تمام همت و تلاش خودمان را در این بازی به کار خواهیم گرفت، برنامه‌های خاصی داریم و به‌دنبال این هستیم تمام امتیازات این بازی را به‌دست آوریم.

وی در خصوص بازی با فولاد خوزستان گفت: بازی با فولاد هم بازی سختی بود غالبا تیم فولاد جزو تیم‌هایی است که خیلی موقعیت به حریف خود نمی‌دهد و به تناسب آن حملات هوشمندانه‌ای هم انجام می‌دهد ما در مدار برنامه‌ریزی که مقابل فولاد داشتیم، چیزی از لحاظ استایل بازی دنبال می‌کردیم که به نظر من در اکثر دقایق بازی بچه‌ها توانستند آن را پیاده کنند.

ربیعی ادامه داد: یکی، دو مقطع اشتباهاتی داشتیم اما مدار بازی از لحاظ کنترل با توجه به شناختی که از نوع حملات و برنامه‌ریزی حملات فولاد داشتیم، توانستیم خنثی کنیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم. بازی در خوزستان بازی سختی است، اما اگر کمی خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم نیمه اول به گل برسیم اما آن تیم نماینده آسیاست و برای من و کادر فنی قابل احترام است.

وی عنوان کرد: الان تکلیف‌مان با بازی فردا کاملا مشخص است آنچه برای ما مهم است بتوانیم تمام دقایق بازی را هوشمندانه پشت سر بگذاریم چندین بازیکن نداریم که هفته گذشته هم نداشتیم؛ سه بازیکن را همراه نداریم و امروز هم در تمرین کریم‌زاده مصدوم شده که امشب مشخص می‌شود، می‌تواند برسد یا خیر.

ربیعی در ادامه گفت: یکی، دو بازیکن نیمه مصدوم داشتیم که با تلاش تیم پزشکی تلاش می‌کنیم به بازی برسد، ما اجنتاب‌ناپذیر این مشکل را داریم و تمهیداتی داشتیم که  آسیب ها را به حداقل ممکن برسانیم اما دلیل اصلی، تداخل زمین طبیعی و زمین مصنوعی و دائم السفر بودن تیم ماست که می‌تواند تأثیرات خودش را داشته باشد.

وی گفت: مصدومیت‌هایی مثل دیسک کمر و مهره‌های گردن مصدومیت‌هایی است که نمی‌دانیم به چه دلیلی مشخص است و همسترینگ که امسال شایع شده در اکثر تیم‌ها ما هم قائم و ناصر سالاری را مشکل همسترینگ داریم و کریم‌زاده امروز در تمرین هم مشکل کشیدگی کشاله پیدا کرده کسانی که مشخصا کارهای پزشکی را دنبال می‌کنند، می‌دانند این نوع عارضه‌ها در چه زمانی به وجود می‌آید.

سرمربی تیم مس رفسنجان افزود: سعی کردیم تیم را مهیای این بازی کنیم و مطئنم مثل بازی قبل بچه‌های جایگزین که خیلی خوب توانستند ایده‌های ما را پیاده کنند، مجموعه تیم ما از پس کار برخواهند آمد.

وی در پایان گفت: خوشحالم شهر رفسنجان از منطقه نارنجی به زرد تبدیل شده و امیدوارم مردم سرزمینم هرچه زودتر رنگ آرامش و آسایش را از بابت این بیماری سخت به دست آورند و پروتکل‌های بهداشتی را بیشتر رعایت کنیم.

ربیعی خاطرنشان کرد: امیداورم در تیم مس رفسنجان که روند کیفی را دنبال می کند و از بچه ها رضایت دارم، هرچند با آرمان هایم فاصله دارد، افزایش پیدا کند اما امیدوارم موفق‌تر باشیم و بتوانیم تیمی سرشار از امید، شور و نشاط و سرافرازی داشته باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
سرمربی مس ماشین سازی تبریز محمد ربیعی مس رفسنجان
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :