دادستان رفسنجان خبر داد:

کاهش چشمگیر سرقت پسته در رفسنجان

  • شناسه خبر: 56512
کاهش چشمگیر سرقت پسته در رفسنجان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان از اجرای موفق طرح مهار سرقت پسته در این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان از اجرای موفق طرح مهار سرقت پسته در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روراستی، ایمان شهسواری اظهار داشت: باتشکیل کارگروه پیشگیری از سرقت پسته در دادگستری رفسنجان خوشبختانه شاهد کاهش چشمگیر سرقت های کلان و خرد این محصول در این شهرستان بوده ایم.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان اضافه کرد: از ابتدای فصل برداشت محصول پسته تاکنون حتی یک مورد پرونده با موضوع سرقت پسته در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان به ثبت نرسیده است.
این مقام قضایی اعلام کرد: در مرحله اول این طرح، دهیاران و بخشداران را در اجرای این طرح سهیم کردیم و پس از برگزاری جلسات متعدد و آشنایی به وظایف خود، هماهنگی های لازم با مجموعه پلیس به وجود آمد.
وی با اشاره به اینکه مردم و کشاورزان نقش اصلی در تامین امنیت باغات کشاورزی را ایفا نمودند، افزود: به کشاورزان توصیه می کنیم همچون مرحله برداشت محصول پسته که با رعایت نکات پیشگیرانه شاهد کاهش چشمگیر سرقت ها بودیم. در مرحله انباشت و فروش محصول نیز نکات پیشگیرانه را رعایت کنند تا مشکلی ایجاد نشود.
دادستان رفسنجان همچنین بر صیانت از منابع آبی تاکید کرد و گفت: با توجه به خشکسالی های اخیر و کمبود منابع آبی،م سئولان مربوطه باید در زمینه مدیریت منابع آبی به ویژه در بخش کشاورزی اهتمام ویژه ای داشته باشند و جلوی برداشت های بی رویه آب به ویژه چاه های آب غیرمجاز گرفته شود.
شهسواری در پایان گفت: دستگاه قضایی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین تاکیدات ریاست قوه قضاییه، حمایت حقوقی و قضایی از تولید در بخش های مختلف را در دستور کار خود قرار داده است و با تمام توان در میدان حاضر است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
پسته دادستان دادگستری رفسنجان سرقت
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :