اعتراض‌مسلمانان به هتک‌ زن‌ فرانسوی

  • شناسه خبر: 653
اعتراض‌مسلمانان به هتک‌ زن‌ فرانسوی

حدود هزار نفر از مردم فرانسه در اعتراض به وضع بد مسلمانان و حمله اسلام ستیزان به زنان محجبه، اعتراض گشترده ای را انجام دادند. یکی از قربانیان کشف حجاب اظهار داشت: مهاجمان حجابم را از سرم کشیدند، مرا بر زمین انداختند. به گزارش روراستی  به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع)، پس از اینکه عده […]

حدود هزار نفر از مردم فرانسه در اعتراض به وضع بد مسلمانان و حمله اسلام ستیزان به زنان محجبه، اعتراض گشترده ای را انجام دادند. یکی از قربانیان کشف حجاب اظهار داشت: مهاجمان حجابم را از سرم کشیدند، مرا بر زمین انداختند.

به گزارش روراستی  به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع)، پس از اینکه عده ای در “آرژانتوی” واقع در نزدیکی پاریس به زنان محجبه حمله کردند، دیروز ـ شنبه اول تیرماه ـ صدها نفر از مسلمانان و حامیان حقوق بشر به این اقدام خصمانه اعتراض و تظاهرات کردند.

«ربیعه» از زنان محجبه ای است که به دلیل حجاب داشتن به وی حمله شده است. ربیعه در این تظاهرات در حالی که می‎گریست اظهار داشت: هنگامی که به منزل برمی گشتم مورد حمله قرار گرفته است. مهاجمان حجابم را از سرم کشیدند، مرا بر زمین انداختند و با عبارت هایی همچون “عرب کثیف” و “مسلمان کثیف” مرا مورد تمسخر خود قرار دادند.

گفتنی است که تظاهرکنندگان جمعیت معترض را حدود ۱۰۰۰ نفر اعلام کردند ولی پلیس این شهر مدعی شده که تعداد معترضین از ۴۰۰ نفر تجاوز نکرده است.

برچسب ها:
روراستی ،رفسنجان ، حجاب ، کشف حجاب ،هتک حرمت زن
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :