برگزاری جشنواره ستاره های صحنه از ۲۹ تا ۳۱ تیرماه در رفسنجان

  • شناسه خبر: 65958
برگزاری جشنواره ستاره های صحنه از ۲۹ تا ۳۱ تیرماه در رفسنجان

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره ستاره های صحنه با اشاره به آغاز به کار دبیرخانه جشنواره بین المللی ستاره های صحنه در رفسنجان گفت: استعدادیابی، آموزش، پژوهش و ساماندهی هنرمندان صحنه از سیاست‌های پیش روی دبیرخانه دائمی جشنواره خواهد بود.

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره ستاره های صحنه گفت: جشنواره ستاره های صحنه در روزهای ۲۹ الی ۳۱ تیرماه در رفسنجان برگزار می شود و رسالت دبیرخانه دائمی در کنار برگزاری جشنواره ایجاد بستر مناسب جهت فعالیت های آموزشی بخش آموزش جشنواره با هدف استعدادیابی، و رشد ظرفیت های هنرمندان و مجریان فنی صحنه است.

به گزارش روراستی، هادی بحرانی مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی ستاره های صحنه در گفتگو با خبرنگاران از برنامه های دبیرخانه دائمی جشنواره در رفسنجان خبر داد.

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره خاطر نشان کرد: دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی ستاره های صحنه به درخواست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان و با حمایت فرمانداری، دفتر نماینده مردم شهر رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، دانشگاه ولیعصر  (عج)، روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان و شهرداری رفسنجان با هدف گام نهادن جشنواره در مسیر استعدادیابی، آموزش، پژوهش، تولید و ساماندهی هنرمندان صحنه در رفسنجان آغاز بکار کرد.

بحرانی با اشاره به وظیفه ذاتی دبیرخانه دائمی در طول سال مبنی بر پذیرش آثار هنرمندان شناخته شده و حرفه ای صحنه جهت حضور در جشنواره افزود: پذیرش آثار در پنجمین دوره به صورت کامل مجازی از طریق سایت دبیرخانه به نشانی stagestars.ir و شماره تلفن ۰۹۲۱۷۸۰۰۸۷۸ صورت پذیرفت که با توجه به ارسال آثار از ۱۳ کشور خارجی و از ۳۱ استان ۸۰ هنرمند توسط هیات بازبینی برای حضور در پنجمین جشنواره بین المللی ستاره های صحنه انتخاب شدند

مسئول دبیرخانه دائمی به برگزاری جشنواره در روزهای ۲۹ الی ۳۱ تیرماه در رفسنجان اشاره کرد و افزود: رسالت دبیرخانه دائمی در کنار برگزاری جشنواره ایجاد بستر مناسب جهت فعالیت های آموزشی بخش آموزش جشنواره با هدف استعدادیابی، و رشد ظرفیت های هنرمندان و مجریان فنی صحنه است.

وی در ادامه از تعامل پژوهشی دبیرخانه با دانشگاه ولی عصر (عج) و با مراکز  آسیب شناسی اجتماعی در خصوص میزان اثربخشی نشاط اجتماعی در کاهش آسیب های اجتماعی سخن به میان آورد و تاکید کرد : دبیرخانه دائمی جشنواره  با همکاری شهرداری در بخش تولید از ظرفیت های هنرمندان صحنه به مناسبت های مختلف در اجرای برنامه در محله های شهری برای افزایش نشاط عمومی بهره خواهیم برد.

بحرانی بیان داشت: ساماندهی هنرمندان صحنه در حوزه فنی از جمله طراحی صحنه، نور، اپراتور، تی وی من و… و همچنین حوزه هنری مانند استندآپ کمدی، تقلید صدا، اجرا، خوانندگی و… از برنامه‌های دبیرخانه دائمی جشنواره می‌باشد.

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره از برگزاری جشنواره های گروهی مانند گروه های سرود ، تواشیح و هنرهای گروهی صحنه در برنامه های آینده دبیرخانه خبر داد و افزود: یکی دیگر از اهداف دبیرخانه دائمی جشنواره اضافه کردن بخش ویژه تحت عنوان قاریان صحنه است که با توجه به ویژگی های قرائت کلام الله مجید در برنامه‌های صحنه، نگاه ویژه ای هم به این حوزه در جشنواره های آینده ستاره های صحنه خواهیم داشت.

برچسب ها:
جشنواره ستاره های صحنه دبیرخانه دائمی جشنواره ستاره های صحنه شهرداری فرهنگ و هنر
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :