سفر قریب الوقوع رییس جمهور به رفسنجان

  • شناسه خبر: 188
سفر قریب الوقوع رییس جمهور به رفسنجان

                                                                                                                                                                                                       آغاز طرح انتقال آب خلیج فارس به کرمان/ رئیس جمهور به دیار کریمان سفر می کند به نقل از خبر گزاری مهر: معاون استاندار کرمان از سفر رئیس جمهور به همراه هیئت دولت طی هفته آینده به کرمان خبر داد. کمالی دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: مهمترین اهداف سفر دیدار مردمی […]

n00209303-b                                                                                                                                                                                                       آغاز طرح انتقال آب خلیج فارس به کرمان/ رئیس جمهور به دیار کریمان سفر می کند
به نقل از خبر گزاری مهر: معاون استاندار کرمان از سفر رئیس جمهور به همراه هیئت دولت طی هفته آینده به کرمان خبر داد.

کمالی دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: مهمترین اهداف سفر دیدار مردمی با مردم استان کرمان و پیگیری مصوبات سفرهای قبلی هئیت دولت به استان است که در جلسه هئیت دولت بررسی می شود.

کمالی همچنین از دیدار مردمی رئیس جمهور در مصلی بزرگ امام علی کرمان خبر داد و افزود: پیشنهاد شده تا در این سفر و در صورت امکان دیدار با مردم شهرستان های رفسنجان، سیرجان، بم و جیرفت نیز انجام شود.

وی همچنین از افتتاح و کلنگ زنی طرح های مهر ماندگار با حضور رئیس جمهور در کرمان تاکید کرد و اظهار دشت: کلنگ زنی طرح انتقال آب خلیج فارس به کرمان و کارخانه های کک سازی زرند و کوهبنان از دیگر برنامه های این سفر است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمان تصریح کرد: در این سفر که یک یا دو روز طول خواهد کشید جلسه شورای توسعه کشاورزی استان و جلسه صنعت و معدن هم برگزار می شود که امیدواریم موجب خیر و برکت برای استان کرمان باشد.

برچسب ها:
رییس جمهور در کرمان سفر رییس جمهور به استان کرمان سفر رییس جمهور به کرمان
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :