هاشمی برای ………….می اید!!!!!

  • شناسه خبر: 250
هاشمی برای ………….می اید!!!!!

                                                                عضو شورای مرکز جبهه پایداری گفت: ‌عده‌ای از دوستان مؤتلفه ‌نزد آیت‌الله مصباح‌ آمده بودند و نگرانی از مقبولیت و جذب آرای بیشتر توسط اصلاح‌طلبان داشتند که آیت‌الله مصباح به آنان گفت اصلاح‌طلبان ۵۰ درصد هم رأی ندارند‌. به گزارش افکار نیوز:حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش عصر امروز در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در […]

images                                                                عضو شورای مرکز جبهه پایداری گفت: ‌عده‌ای از دوستان مؤتلفه ‌نزد آیت‌الله مصباح‌ آمده بودند و نگرانی از مقبولیت و جذب آرای بیشتر توسط اصلاح‌طلبان داشتند که آیت‌الله مصباح به آنان گفت اصلاح‌طلبان ۵۰ درصد هم رأی ندارند‌.

به گزارش افکار نیوز:حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش عصر امروز در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در محل دانشگاه پیام نور این شهر اظهار کرد: یکایک افراد جامعه باید شاخصه‌های معرفی شده از سوی مقام معظم رهبری برای یک رئیس جمهور را مطالعه دقیق، ترویج و تبیین و سپس تبدیل به فرهنگ کند.
وی افزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری برای انتخاب رئیس جمهور اصلح می‌توانیم در دولت یازدهم رئیس قوه مجریه‌ایی داشته باشیم که ضرایب اشتباهاتش پایین باشد.
* قالیباف انگار فهمیده تکنوکراسی مناسب جامعه اسلامی نیست
روانبخش با تأکید براینکه تکنوکراسی کاری به مبانی اسلامی ندارد، تصریح کرد: تکنوکراسی مانند لیبرال اسلامی در کشور قابل تعریف است.
وی ادامه داد: مرعشی کارگزاران که شعار لیبرال اسلامی سر می‌دارد در مناظره‌ای با من به او گفتم که لیبرال به معنی آزادی کامل بوده اما اسلام می‌گوید انسان به خواست خدا محدود است و هر فردی می‌داند لیبرال اسلامی اصطلاحی متناقص و نادرست است.
عضو شورای مرکز جبهه پایداری گفت: تکنوکراسی یعنی فن‌سالاری و تخصص‌سالاری و این یعنی متخصصینی سرکار بیایند که فرقی هم نمی‌کند پایبند به ارزش‌ها و دین باشند یا نه.
وی یادآور شد: تکنوکراسی با اسلام در تناقص است. قالیباف با توجه به اینکه بارها به تکنوکراسی اسلامی تأکید داشته اما در دانشگاه شیراز به طور کامل تکذیب کرده که تکنوکرات نیست.
روانبخش ادامه داد: این حرکت قالیباف در دانشگاه شیراز نشان می‌دهد که فهمیده است تکنوکراسی با جامعه اسلامی تناقض داشته و مطرح کردن این موضوع مطلوب نیست.
* ولایت‌پذیری در رأس شاخصه‌های کاندیداتور اصلح است
عضو شورای مرکز جبهه پایداری ولایت‌پذیری را اصل مهمی برای اصلح بودن کاندیدا‌های انتخابات دانست و اذعان داشت: نامزدی که سابقه درخشان در نظام داشته باشد به عنوان رجل سیاسی بوده و این خود می‌داند مجرایی برای تحقیق در ولایت‌پذیر بودن آنها باشد.
روانبخش با اشاره به وحدت رسیدن اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تأکید کرد:‌ عده‌ای از دوستان مؤتلفه برای این موضوع به نزد آیت‌الله مصباح یزدی آمده بودند و نگرانی از مقبولیت و جذب آرای بیشتر توسط اصلاح‌طلبان داشتند. آیت‌الله مصباح به آنان گفت اصلاح‌طلبان ۵۰ درصد هم رأی ندارند و در انتخابات باید اصلح و صالح و غیر‌صالح را مدنظر داشت و باید کاری کرد که اگر احساس کنیم غیر صالح رأی می‌آورد میان اصلح و صالح یکی انتخاب شود.
عضو شورای مرکز جبهه پایداری گفت: به وحدت رسیدن اصولگرایان نمونه‌ای ناموفق در سال ۷۶ داشت و آن هم زمانی بود که همه جناح‌ها و احزاب راست ‌روی ناطق‌نوری به اجماع رسیدند اما ناطق‌نوری رأی نیاورد.
* هاشمی برای فتنه‌انگیزی می‌آید‌‌
روانبخش از رسالت سنگین پایداری‌ها با حضور هاشمی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری یاد کرد و اظهار داشت:‌باید بدانیم هاشمی برای رأی‌آوری نمی‌آید بلکه برای فتنه‌انگیزی و به چالش کشیدن انتخابات با طرح موضوع انتخابات آزاد می‌آید.
وی یادآور شد:‌ اگر هاشمی در خردادماه ۹۲ وارد عرصه انتخابات شود باید بداند محکم‌تر از سال ۸۴ به زمین خواهد خورد چرا که هاشمی چهره‌ای محبوب نیست.
روانبخش متذکر شد:‌ هاشمی به دنبال آن است که صحنه انتخابات را به چالش کشیده و تنش ایجاد کند و اگر با رأی موافق مواجه شد فضا را برای فتنه گسترده‌تر و اگر با آرای مخالف مواجه شد فریاد کند انتخابات مهندسی شده بود و انتخابات آزاد در ایران وجود ندارد.
به گفته عضو شورای مرکز جبهه پایداری اگر هاشمی در عرصه انتخابات حضور پیدا کند وظیفه جبهه پایداری با توجه به رسالت‌های این جبهه در انتخابات و حفظ آرمان‌های انقلاب سنگین‌تر خواهد شد.

برچسب ها:
هاشمی رفسنجانی برای انتخابات می اید هاشمی نامزد شد
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :