نه تنها مردم سوريه بلكه تمامي مسلمانان و آزادي‎خواهان جهان در كنار مقاومت ايستاده‎ اند

  • شناسه خبر: 263
نه تنها مردم سوريه بلكه تمامي مسلمانان و آزادي‎خواهان جهان در كنار مقاومت ايستاده‎ اند

                     بار ديگر، جهان اسلام، جاي زخمي عميق را در تن خود، احساس كرد و ردپاي توطئه‎اي هولناك، روح و جان مسليمن جهان را آزرد. به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج به نقل از معاونت روابط امور بين الملل سازمان بسيج مستضعفين، در پي حوادث اخير سوريه و هتك حرمت به مقبره صحابه ي پيامبر(ص) و […]

basij4

                     بار ديگر، جهان اسلام، جاي زخمي عميق را در تن خود، احساس كرد و ردپاي توطئه‎اي هولناك، روح و جان مسليمن جهان را آزرد.

به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج به نقل از معاونت روابط امور بين الملل سازمان بسيج مستضعفين، در پي حوادث اخير سوريه و هتك حرمت به مقبره صحابه ي پيامبر(ص) و ياران اميرالمومنين(ع) معاونت امور بين الملل بسيج، بيانيه اي به شرح ذيل صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحيم «قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرينَ أَعْمالاً، الَّذينَ ضَلَّ سَعْيهُمْ فِي الْحَياةِ الدُّنْيا وَ هُمْ يحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يحْسِنُونَ صُنْعاً (سوره شعراء آيه 227)

بار ديگر، جهان اسلام، جاي زخمي عميق را در تن خود، احساس كرد و ردپاي توطئه‎اي هولناك، روح و جان مسليمن جهان را آزرد.

ارتش به اصطلاح آزاد سوريه، كه داعيه آزادي مردم اين كشور را درسر دارد، در جديد ترين اقدام هتاكانه خود، مزار شريف دو تن از -صحابه با وفاي پيامبر و حضرت علي- «حجر ابن عدي»­و «جعفرطيار» را مورد هتك حرمت قرار داده و بار ديگر دشمني و كينه خود را به اسلام و مسلمين و به بهانه مبارزه با شرك نشان دادند.

تمامي مسلمانان جهان فارغ از گرايشات مذهبي سني و شيعي خود، مي دانند كه اين دو يار راستين خدا و پيامبرش چه خدمات گران بهايي را براي اسلام انجام دادند .

حجر ابن عدي كسي بود كه خدماتش به اسلام در آن زماني كه چهره نفاق و انحراف قصد تاراج اسلام اصيل را داشت تاثير شگرفي بر بقاي اسلام عزيز داشت.

او كه روزي وصيت نمود تا پس از مرگش، زنجير از دست و پايش باز نكنند و خون پيكرش را نشويند تا روز رستاخيز با همين وضع با معاويه روبرو شود، امروز پس از گذشت 1400 سال، پيكر آغشته به خونش، توسط نوادگان آنها كه تنها نام اسلام را با خود يدك مي كشند اما بزرگترين ضربات را همان ها به اسلام زدند هتك حرمت شد.

اين اقدام مزدوران بي دين كه باعث شد حريم صحابه و ياران پيامبر(ص) يكي پس از ديگري شكسته شود در جنايت ديگري مزار شريف جعفر طيار(ع) در اردن را نيز به آتش كشيدند و تهديد به تعدي به مزار بانوي صبر و استقامت ” حضرت زينب (س)” اين پيام آور عاشورا و سلاله پاك رسول خدا(ص) ، نيز نموده اند.

اين بي حرمتي هاي عظيم امروز قلب تمامي مسلمين جهان را در جاي جاي گيتي به درد آورده است.

امروز لازم است نه تنها مسلمانان جهان بلكه تمام جويندگان حق در سراسر گيتي بدانند آنان كه با اسم دفاع از اسلام، به كشتار بي رحمانه مردم بي دفاع سوريه اقدام مي كنند و از هيچ جنايتي در اين راه فروگذار نكرده اند، نه سني هستندو نه شيعه.

آنان در اصل صهيونيست هايي هستند كه نام سلفي را بر خود نهاده‎اند و با همراه ساختن عده‎اي جاهل با خود، سعي در دامن زدن اختلاف ميان مسلمانان و تضعيف و نابودي آنها را دارند. در صورتي كه سلفيان مدعي هستند كه حافظ سنت هاي نبوي و اسلامي بوده اما دست به مسلمان كشي ، هتك حرمت به مقدسات ديني و مذهبي مي زنند ، منحرفين از اسلام و دست پروده وهابيت و سرويس هاي جاسوسي وابسته به آمريكا، رژيم صهيونيستي و كشور هاي مرتجع عرب مي باشند كه دست به چنين اعمال زشتي مي زنند.

عاملين اصلي اين اقدامات ضد انساني بدانند پاسخ به اين هتاكي ها از سوي تمامي مسليمن چه شيعه و چه سني پاسخي پشيمان كننده خواهد بود و اين اقدامات باعث وحدت جهان اسلام خواهد شد و مسلمين و ملل آزاده جهان از آنها بيزار و متنفر خواهند شد.

سازمان ملل متحد، شوراي امنيت و ساير نهادهاي مدعي حقوق بشر و آزادي بيان، بدانند اكنون وقت آن است كه بر طبق وظايف محوله خود، وارد عمل شده از هر طريق ممكن، جهت اتمام اقدامات تروريستي در سوريه، وارد عمل شوند و بيش از اين آبروي از دست رفته خود را به تاراج نگذارند.

تحريك احساسات مسلمانان و شخصيتهاي مورد احترام آنها در راستاي توطئه بزرگي است كه از سوي دشمنان اسلام براي برافروختن آتش فتنه طايفه اي و مذهبي طراحي شده است و به دست تكفيري هايي كه به نام دين دست به تخريب و فساد در روي زمين مي زنند اجرا مي شود.

صهيونيست هاي جهان خوار و حاميان غربي آنها، كه سوداي حمايت از تروريستهاي سوريه با هدف روي كار آمدن جبهه مخالف مقاومت در اين كشور را دارند، بدانند اين آرزويي است دست نيافتني براي آنان كه با خود به گور خواهند ‎برد و نه تنها مردم سوريه بلكه تمامي مسلمانان و آزادي‎خواهان جهان در كنار مقاومت ايستاده‎اند و همان‎گونه كه در طول تاريخ بارها و بارها عليه ظلم قيام كرده‎و در چند سال اخير نيز با بهره گيري از مفاهيم ارزشمند اسلام، حكومتهاي ديكتاتور منطقه را يكي پس از ديگري سرنگون كرده‎اند، نخواهند گذاشت بزرگترين و مدرن ترين ديكتاتور تاريخ يعني صهيونيست جهاني، به حيات خود ادامه دهد و با تفرقه افكني اجتماع منسجم مسلمانان را به پراكندگي مبدل سازد چرا كه آيه مباركه «وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لاتَفَرَّقُوا»همواره نقشه راه و چراغ هدايت مسلمانان بوده است و پيروزي نهايي حق را به ارمغان خواهد آورد

برچسب ها:
بیانیه سازمان بسیج در خصوص تحرکات سوریه
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :