جایزه استکبار به عوامل فتنه، قلاده های بردگی و نوکری است

  • شناسه خبر: 2748
جایزه استکبار به عوامل فتنه، قلاده های بردگی و نوکری است

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در سال ۸۸ مانند جنگ تحمیلی، همه ابرقدرت ها در یک طرف و انقلاب اسلامی در یک طرف قرار داشت و برخی که بصیرت ملت ایران را درک نکرده بودند دست به فتنه گری زدند ولی ملت در ۹ دی قهرمانی خود در بصیرت را به نمایش گذاشتند. به گزارش […]

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در سال ۸۸ مانند جنگ تحمیلی، همه ابرقدرت ها در یک طرف و انقلاب اسلامی در یک طرف قرار داشت و برخی که بصیرت ملت ایران را درک نکرده بودند دست به فتنه گری زدند ولی ملت در ۹ دی قهرمانی خود در بصیرت را به نمایش گذاشتند.سردار نقدی در در یادواره 150 شهید محله شهادت در شهر ری:

به گزارش “روراستی ” به نقل از دانا، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره ۱۵۰ شهید محله شهادت و شهید غلام کبیری از شهدای مقابله با فتنه ۸۸ در شهر ری که با حضور شخصیت های کشوری و لشکری در فرهنگسرای ولاء برگزار شد گفت: عزت، کرامت شرافت، استقلال، آزادی و اهتزاز پرچم اسلام در ایران مدیون ایثار شهداست.
خانواده شهدا پیام شهدا را جهانی کردند
سردار نقدی والدین و خانواده شهدا را سبب مضاعف شدن حماسه شهدا دانسته و تصریح کرد: والدین و خانواده شهدا با الهام از مکتب زینب کبری سلام الله علیها پیام شهدا را با همه وجود درک کرده و از همه وجود برای رساندن پیام شهیدان به آینده مایه گذاشتند و پیام شهدا را جهانی کردند.
وی با اشاره به سخن امام راحل، خانواده شهدا را چشم و چراغ ملت بلکه چشم و چراغ محفل بشریت خوانده و افزود: بیداری اسلامی، بیداری ملت ها در آمریکا و اروپا و جنبش ۹۹ درصدی، مقاومت فلسطین و حماسه بزرگ حزب الله لبنان تکرار درس هایی است که ملت ها در مکتب شهیدان آموخته اند و افق نورانی و روشنی در پیش روست.

ملت در ۹ دی قهرمانی خود در بصیرت را به نمایش گذاشت
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به رشادت های حضرت زینب سلام الله علیها در شام خاطرنشان کرد: آن حضرت چنان پیام شهدا را تبیین کرد که خود دشمنان منقلب شده و ضمن ابراز تاسف به شیون و زاری پرداخته و حتی یزید از آن جنایتکاران که مامور خودش بودند، برائت جست.
وی با اشاره به شهادت “غلام کبیری”ها از نسل امروز در فتنه ۸۸ بیان کرد: شهدای فتنه در شرایط بسیار سخت تر و پیچیده تر از شهدای انقلاب و دفاع مقدس راه را گم نکرده و به میدان آمدند.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با بیان اینکه محله شهادت پس از انقلاب و دفاع مقدس در فتنه نیز برای دفاع از ولایت خط شکن بوده است ابراز داشت: در سال ۸۸ مانند جنگ تحمیلی، همه ابرقدرت ها در یک طرف و انقلاب اسلامی در یک طرف قرار داشت و برخی که بصیرت ملت ایران را درک نکرده بودند دست به فتنه گری زدند ولی ملت در ۹ دی قهرمانی خود در بصیرت را به نمایش گذاشتند.
وی حمایت و پشتیبانی آمریکا و اروپا از شاه پهلوی، منافقین، صدام، آل سعود، آل خلیفه و همچنین فتنه گران را یادآور شده و ادامه داد: برخی سران استکبار در سخنرانی ها و بیانیه های رسمی از فتنه حمایت کردند حال آنکه مردم با بصریت خود فهمیدند همان جریانی که از صدام حمایت می کرد برای دشمنی با انقلاب از فتنه گران حمایت می کند.

جایزه استکبار به عوامل فتنه، قلاده های بردگی و نوکری است
سردار نقدی به راه اندازی بی بی سی فارسی با شروع فتنه در ایران اشاره نموده و خاطرنشان کرد: “نفر دوم فتنه” به ملاقات پادشاه سعودی در عربستان می رود پس بی شک صلاح و مشورت با سران جنایتکار وهابیت، فتنه گری و دشمنی با اسلام ناب را در پی خواهد شد.
وی به ملاقات رییس دفتر “نفر دوم فتنه” با شاه جنایتکار بحرین که دستانش به خون شیعیان مظلوم آغشته است برای جمع آوری پول اشاره نموده و تصریح کرد: امروز هم حمایت از فتنه گران توسط استکبار وجود دارد که در جدیدترین نمونه ی آن جاسوسان استکبار به ایران آمده و به عامل فتنه جایزه می دهند که در واقع این مدال ها، قلاده های بردگی و نوکری برای خدمت به استکبار است.

جرم فتنه گران بسیار بزرگ و بخشودنی نیست
رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه خاطرنشان کرد: فتنه گران و سران فتنه هیچگاه از رفتار آمریکا و اروپا اعلام برائت نکردند حال آنکه همه سلطنت طلبان، منافقین، گروه های تروریستی و سازمان های جاسوسی استکبار از فتنه حمایت کردند پس نمی توان فتنه گران را بخشید چراکه خانواده شهدا هم اینها را نمی بخشند.
وی جرم فتنه گران را بسیار بزرگ خوانده و ادامه داد: بدون شک جرم بزرگ کسانی که با اجانب دیدار کردند و از آنها پول گرفتند، با دروغ بزرگ تقلب از برخی افراد احساسی سوء استفاده کردند، سبب کشته شدن جوانان کشور شدند و زمینه تحرک دشمن را فراهم آوردند، بخشودنی نیست.

سران فتنه مفسد فی الارض هستند
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج خواست ملت را مجازات سران فتنه عنوان نمود که با تکبیر حضار روبرو شد و ادامه داد: ملت از این موضع عقب نشینی نمی کنند و از دولت و دستگاه قضایی می خواهند تا عوامل این جنایت و خیانت به ملت را به سزای عملشان برسانند.
وی ضمن تبیین مفهوم افساد فی الارض بیان کرد: سران فتنه که سبب التهاب در کشور، ایجاد ناامنی در شهرها، حمله به مساجد، کشته شدن جوانان، تخریت پایگاه بسیج و … شدند بدون شک مفسد فی الارض هستند و باید مجازات شوند تا برای دیگران که قصد دشمنی دارند درس عبرت شود.

گویندگان “نه غزه، نه لبنان” وصله ی ناچسب به ملت ایرانند
سردار نقدی حمله رسانه های غربی را به یادواره های شهدا یادآور شده و افزود: آنهایی که به ما می گویند از اسم شهدا سوء استفاده نکنید کافی است وصیت نامه شهدا را بخوانند که ترجیع بند وصایای شهدا، پیروی از اسلام، ولایت فقیه و دفاع از مستضعفین است و کسانی که “نه غزه، نه لبنان می گویند وصله ی ناچسب به ملت ایران هستند.
وی حمایت برخی افراد سرشناس و مشهور از فتنه ۸۸ را یادآور شده و اظهار داشت: ملت با بصیرت ایران نشان داد که هیچ اسم و رسم و نشانی را بالاتر از نشان ولایت نمی دانند و در مقابل فتنه گری ها می ایستند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین بصیرت ملت در فتنه ۸۸ را اتمام حجت با همه دنیا دانسته و تصریح کرد: ان شاء الله ملت ها در زیر پرچم ولایت در سراسر ددنیا قرار خواهند گرفت.

برچسب ها:
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :