توقیف نشریه توهین کننده به قرآن کافی نیست،برخورد جدی صورت گیرد

  • شناسه خبر: 3895
توقیف نشریه توهین کننده به قرآن کافی نیست،برخورد جدی صورت گیرد

امام جمعه رفسنجان گفت: مسئولان به ویژه رئیس‌جمهور نسبت به مسئله توهین به مقدسات بیشتر توجه کنند، زیرا توقیف نشریه توهین کننده به قرآن و بازداشت فرد خاطی کافی نیست و برخورد باید جدی‌تر صورت گیرد. به گزارش “روراستی”، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه رفسنجان با اشاره به ارزش تقوا اظهار […]

امام جمعه رفسنجان گفت: مسئولان به ویژه رئیس‌جمهور نسبت به مسئله توهین به مقدسات بیشتر توجه کنند، زیرا توقیف نشریه توهین کننده به قرآن و بازداشت فرد خاطی کافی نیست و برخورد باید جدی‌تر صورت گیرد.

به گزارش “روراستی”، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه رفسنجان با اشاره به ارزش تقوا اظهار داشت: اگر انسان در انجام واجبات اهتمام بورزد از گناهان دوری می‌کند و در مسیر بهشت گام بر می‌دارد.

وی با اشاره به دستگیری عامل توهین به ساحت مقدس قرآن اذعان داشت: مسئولان به ویژه رئیس‌جمهور نسبت به این مسائل بیشتر توجه کنند، زیرا توقیف آن نشریه و بازداشت فرد توهین کننده کافی نیست و برخورد باید جدی‌تر صورت گیرد.

وی بیان داشت: مشکلات داخلی ما در این زمینه باید حل شود، سپس از کشورهای خارجی گله‌مند باشیم و اگر اینگونه و بدون برخورد جدی ادامه بدهیم باطل از حق جلو می‌افتد به قدری که دیگر باید با یک شمع در تاریکی جامعه دنبال حق بگردیم.

رمضانی‌پور با تاکید بر رسیدگی به امور مردم از سوی مسئولان افزود: به بهانه پایان سال بودن کارهای مردم را به تاخیر نیندازید تا مردم مجبور شوند از راه رشوه و کارهای باطل دیگر به حق خود برسند.

خطیب جمعه رفسنجان با اشاره به تاکید رهبری بر اقتصاد مقاومتی بیان کرد: اقتصاد مملکت ما باید از توان و ظرفیت‌های داخلی و با مشارکت مردم سر پا بایستد، کشور ما منابع و ذخایر عظیمی دارد که باید نسبت به فعالیت و تولید توجه بیشتری شود.

رمضانی‌پور به روز ملی بهداشت محیط اشاره و خاطرنشان کرد: همه ما موظف هستیم برای حفظ سلامت محیط پیرامون خود را پاکیزه نگاه داریم و توجه ویژه‌ای به آلاینده‌ها داشته باشیم، زیرا سلامت جامعه را تهدید می‌کند.

وی با تاکید بر نظارت بیشتر بر قیمت‌ها افزود: تمام این فراز و فرودها و نابسامانی‌های اقتصادی به دلیل ضعف نظارت است و مسئولان امر به ویژه در شب عید باید بیشتر کنترل کنند تا هر کس با هر قیمتی که خواست اجناسش را به مردم نفروشد.

امام جمعه رفسنجان به آغاز هفته احسان و نیکوکاری اشاره کرد و گفت: از الزامات جامعه اسلامی توجه به فقرا و نیازمندان است زیرا آنها در پیشگاه خداوند جایگاه بلندی دارند که ما در روز قیامت به آنها محتاج می‌شویم.

منبع: فارس

برچسب ها:
توهین رفسنجان روراستی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :