ادعاهای جدیدهاشمی در مصاحبه با روزنامه افراطی

  • شناسه خبر: 4192
ادعاهای جدیدهاشمی در مصاحبه با روزنامه افراطی

یک مسئول امنیتی به اصرار وارد جلسه شورای نگهبان می شود و می گویدرای هاشمی به سرعت دارد بالا می رود و اگر دو روز دیگر هم صبر کنید ( و او را رد صلاحیت نکنید) رای او به 90 درصد می رسد. به گزارش روراستی به نقل از دانا، هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با […]

یک مسئول امنیتی به اصرار وارد جلسه شورای نگهبان می شود و می گویدرای هاشمی به سرعت دارد بالا می رود و اگر دو روز دیگر هم صبر کنید ( و او را رد صلاحیت نکنید) رای او به 90 درصد می رسد.

به گزارش روراستی به نقل از دانا، هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با ویژه نامه نوروزی روزنامه شرق مطالب جدیدی را بیان کرده است .
او مدعی شده است چند روز مانده به اعلام تایید صلاحیت ها یک مسئول امنیتی به اصرار وارد جلسه شورای نگهبان می شود و می گوید رای هاشمی به سرعت دارد بالا می رود و اگر دو روز دیگر هم صبر کنید ( و او را رد صلاحیت نکنید) رای او به 90 درصد می رسد.
هاشمی مدعی شده است این مسئول ارشد امنیتی به حاضرین در جلسه می گوید: اگر او ( هاشمی) بیاید همه رشته ای این سال های ما پنبه می شود. با این صحبت ها آنها تکلیف را روشن کردند.
هاشمی درباره صحبت خود با رهبر معظم انقلاب برای حضور در انتخابات هم گفته است: من از شب که تصمیم گرفتم نام نویسی کنم خواستم با ایشان( مقام معظم رهبری) تماس بگیرم که در دسترس نبودند و فردا صبح که به محل کارم آمدم گفتم دفتر ایشان را بگیرند که می خواهم با آقا صحبت کنم . ایشان یا در درس یا ملاقات بودند. ظهر که به استراحت رفته بودند. عصر آقای حجازی تلفن کرد و گفت:”آقا هنوز خواب هستند و من چه کار کنم؟” من گفتم:”من می خواهم به وزارت کشور بروم و دیگر فرصت ندارم.” ایشان گفت:”پس بروم بیدارشان کنم؟” گفتم:” آری” ایشان را بیدار کرده و گفته بودند که فلانی می‌خواهد برود اسم نویسی کند و منتظر شماست. ایشان هم گفتند:” در تلفن که نمی توانیم این صحبت ها را بکنیم.”
هاشمی این واکنش رهبر انقلاب را نشانه موافقت دانسته و گفته است: در این جمله موافقتی هم بود و اگر نمی خواستند می گفتند که ما مصلحت نمی دانیم. من نمی خواستم آمدنم را به گردن ایشان بیاندازم می خواستم ببینم ایشان مخالف نباشند.
هاشمی در مصاحبه خود گفته است که شورای نگهبان به آقای روحانی گفتند که به من بگوید نظر شورا به عدم تایید صلاحیت من است و بهتر است خودم کنار بروم تا بی احترامی نشود اما من گفتم پس مردمی که برای حضور من امیدوار هستند را چه بگویم؟ لذا تصریح کردم که انصراف نخواهم داد.
برچسب ها:
رفسنجان روراستی هاشمی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :