از تمسخر پیامبر اسلام تا توهین به حضرت امام(ره)

  • شناسه خبر: 4358
از تمسخر پیامبر اسلام تا توهین به حضرت امام(ره)

جنجالی بودن صحبت‌های اشراقی در کنار جذابیت‌های ظاهری که برای خود ایجاد کرده است، همیشه مورد توجه دشمنان امام قرار می‌گیرد. به گزارش روراستی، نعیمه اشراقی از وابستگان به امام (ره) در سلسله هنجارشکنی‌هایش این بار به حضرت محمد (ص) توهین کرد. خانم اشراقی در یکی از شبکه‌های اجتماعی با تعریف کردن لطیفه‌ای به حکم […]

جنجالی بودن صحبت‌های اشراقی در کنار جذابیت‌های ظاهری که برای خود ایجاد کرده است، همیشه مورد توجه دشمنان امام قرار می‌گیرد.
به گزارش روراستی، نعیمه اشراقی از وابستگان به امام (ره) در سلسله هنجارشکنی‌هایش این بار به حضرت محمد (ص) توهین کرد. خانم اشراقی در یکی از شبکه‌های اجتماعی با تعریف کردن لطیفه‌ای به حکم اسلامی توهین کرد. نعیمه اشراقی در این لطیفه‌ای که ارسال کرده، با اشاره به قمار بین 4نفر خواستار عدم حساسیت بین زنان برای ازدواج مجدد شوهرانشان (تا چهار همسر) شده و در پایان نوشته است: «هیچ کار پیامبر بی‌حکمت نیست!»
 اشراقی پیش از این نیز بار‌ها به حضرت امام (ره) و تفکرات ایشان توهین کرده و در مصاحبه با روزنامه‌ای عربی اعلام کرده بود: «می‌خواهم انقلاب رنگ راه بیاندازم.» و خواستار تغییر حجاب ایرانیان از شکل پوشیده و چادری شده است.
نعیمه اشراقی: می خواهم انقلاب رنگ راه بیاندازم
خانم اشراقی با جعل خاطراتی سعی دارند رفتار خود را توجیه کنند و با منسوب کردن این برخوردها به حضرت امام، خود را تبرئه نمایند. علاوه بر توهین به پیامبر اسلام که به تازگی صورت گرفته است، وی چندی پیش با ذکر خاطره‌ای جعلی از امام به پاسداران و همسران شهید توهین کرد که به خاطر واکنش‌های تند خانواده شهدا مجبور به عذرخواهی شد. حکایت هتاکی‌ها و هنجارشکنی‌های نعیمه اشراقی به اینجا رسیده است که «توهین به پدربزرگش را جرم نمی‌داند» و در جای دیگری گفته «پدربزرگ من هرکاری که کرده، به من چه؟!»
دختر اشراقی (نعیما) با مهاجرت به کانادا نوع پوشش خود را تغییر داده است
دختر اشراقی نیز با مهاجرت به کانادا، نوع پوشش خود را تغییر داده و عکس‌های تعجب برانگیزی از وی توسط مادرش منتشر شده است. عجیب اینکه در توجیه این مهاجرت گفته است: «کانادا شرایط و فضایی داره که دخترم می‌تونه ایمان و اعتقادش رو محکمتر حفظ کنه… من خودم هم از شرایطی که برای ایران پیش آمده، ناراحتم» این در حالی است که طبق اعلام مراجع رسمی، 70درصد کودکان کانادایی، فاقد پدر مشخص هستند و پارلمان کانادا مجبور شده قانونی را به تصویب برساند که شناسنامه بدون نام پدر، برای آنان صادر شود!
عکس های او همیشه مورد توجه دشمنان انقلاب است
استحاله فرهنگی این شخص آنچنان عمیق است که جملات و حرکات او بیش از آنکه در داخل کشور بازتاب یابد، خارج نشینان و ضدانقلاب را به وجد می آورد. اظهارات بی فایده و هزینه سازش، نه تنها خودش را به زحمت می اندازد بلکه سایر منسوبین به امام (ره) را دچار مشکل می کند. جنجالی بودن صحبت‌های اشراقی در کنار جذابیت‌های ظاهری که برای خود ایجاد کرده است، همیشه مورد توجه دشمنان انقلاب قرار می گیرد.
 مواردی که در بالا ذکر شد تنها مشتی بود از خروار. نعیمه اشراقی خود را در ردیف اول منتسبان به امام قرار قرار داده و سعی در نابودی تفکرات ایشان دارد. اشراقی بعد از هر توهینی که می‌کند و چندوقت از رسانه‌ای بودن آن می‌گذرد با تکذیب، عذرخواهی یا بهانه تراشی، عقب نشینی می‌کند. انگار می‌خواهد حساسیت مردم نسبت به امام را بسنجد تا در وقت مناسب خود را از جرگه انقلاب به صورت کامل کنار بکشد.
 
اگر امام (ره) زنده بودند اجازه انتشار این عکس را می دادند؟
اشراقی با سوءاستفاده از نزدیکی نسبی به حضرت امام، فعالانه درصدد ضربه زدن به اندیشه‌های ایشان است. اجازه انتشار عکس‌های شخصی و آنچنانی در معرض دید عموم را چه کسی صادر کرده است؟ امام راحل، منتظری را که مانند فرزند خود می‌دانستند به خاطر انحرافات سیاسی (نه مذهبی) آنطور از خود راندند، اگر در قید حیات بودند با این وابستگان نااهل چه می‌کردند؟

برخورد صریح، عبرت آموز و تاریخی حضرت امام با نوه ی خود در قضیه ی بنی صدر، مشخص می کند که  رابطه ی فامیلی دلیلی برای برتری یا استفاده خودخواهانه از نام و نشان ایشان نیست. مسئولان کمیته با دفتر امام تماس گرفتند و گفتند: آقای سید حسین خمینی نوه شما در مشهد از بینی صدر دفاع کرده، مردم به او هجوم آوردند و او نیز دست به اسلحه برده؛ ما چه کار کنیم؟ امام به مرحوم آیت الله اشراقی می فرمایند که: به مسئولین کمیته مشهد پیغام دهید که  «سید حسین خمینی تحت الحفظ به تهران اعزام شود و اگر دست به سلاحش برد او را با تیر بزنند.»

منبع:598

برچسب ها:
اشراقی رفسنجان روراستی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :