از دفن غیر اصولی زباله های عفونی و خانگی تا آتش زدن آنها +عکس

 • شناسه خبر: 4619
از دفن غیر اصولی زباله های عفونی و خانگی تا آتش زدن آنها +عکس

طی پیگیری های مکرر رسانه ها در مورد دفن فاجعه بار زباله ها در شهرستان رفسنجان بالاخره نتیجه حاصل شد؛ اما نتیجه آن شد که نباید می شد! به گزارش روراستی، طی یک تماس تلفنی مطلع شدیم که در سایت زباله ها دود غلیظی در هوا پراکنده شده است و این حکایت از اتفاق جدیدی […]

طی پیگیری های مکرر رسانه ها در مورد دفن فاجعه بار زباله ها در شهرستان رفسنجان بالاخره نتیجه حاصل شد؛ اما نتیجه آن شد که نباید می شد!

به گزارش روراستی، طی یک تماس تلفنی مطلع شدیم که در سایت زباله ها دود غلیظی در هوا پراکنده شده است و این حکایت از اتفاق جدیدی داشت که در حال رخ دادن بود، با تعدادی از بچه های خبرنگار به محل دفن زباله ها رفتیم ؛که با یک صحنه بسیار تکان دهنده روبه رو شدیم وآن این بود ،” این بار زباله ها را آتش زده بودند”.

عدم برخورد اداره محیط زیست شهرستان  با این فاجعه بزرگ زیست محیطی سوالیست که هم چنان بی پاسخ مانده است،  مسئولین اداره محیط زیست چه پاسخی در این خصوص برای مردم شهرستان دارند.

با توجه به اینکه در هفته سلامت قرار داریم زیبنده است مسئولین محترم به جای همایشها و سخنرانیها و … یک بار برای همیشه این مضوع را حل و فصل نمایند تا از صدمات  این فاجعه بزرگ زیست محیطی جلو گیری شود.

P1070881 P1070883 P1070896P1070912 P1070909 P1070898 P1070897 P1070913

برچسب ها:
روراستی،رفسنجان،زباله ها،فاجعه، آتش زدن
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • شاهد

  پسر خوب این دیگه نیاز به پیشنهاد نداره، شما خودتان میگوید برای دفن چه پیشنهادی دارین خوب باید دفن شوند نه اینکه روی خاک رها یا آتش زده شوند فاصله محل دفن هم باید با شهر حداقل 20 کیلو متر باشد به همین سادگی مگر می خواهید اتم بشکافید؟

  s

  خب شما چه پیشنهادی دارید برای دفن زباله ها؟؟؟؟؟ گرچه جوابی ندارید