در مناظره ها چه اتفاقی در حال رخ دادن است ؟

  • شناسه خبر: 468
در مناظره ها چه اتفاقی در حال رخ دادن است ؟

در مناظره ها چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است ؟ بنا به گزارش  روراستی در این مناظرها چهره هایی شاخصی که مردم آنها را پشتیبان ولایت  و انقلاب می دانستند به شکل دیگری نمایان شده اند  . شاید هم برای اینکه بتوانند آرای بیشتری به خود اختصاص دهند، فکر می کنند با این شیوه […]

در مناظره ها چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است ؟ بنا به گزارش  روراستی در این مناظرها چهره هایی شاخصی که مردم آنها را پشتیبان ولایت  و انقلاب می دانستند به شکل دیگری نمایان شده اند  .

شاید هم برای اینکه بتوانند آرای بیشتری به خود اختصاص دهند، فکر می کنند با این شیوه بهتر می توان رأی مردم را جمع کرد ،این آقایان فکر می کنند مردم ما مسائل سیاسی را رسد نمی کنند و نمی فهمند، و یا فکر کردن مردم ما گشته مردۀ آمریکای ها هستندکه اگر به نفع آنها صحبت کنند( مردمی که اینقدر شهید دادند اینقدر از این آمریکایها زخم خوردند ) به آنها رأی خواهند داد.

این آقایان کی می خواهند یاد بگیرند که در مناظره ها باید راه کارهای خود را ارائه کنند و فقط  عملکردهای یکدیگر را نقد کنند نه اینکه کشور را در مقابل چشم تمام دنیا آن هم به درغ زیر سئوال ببرند، آمریکایها کی  وکجا و در مقابل کدام کشور منصفانه عمل کردند که حالا در مقابل ما بخواهند عمل کنند .

آقای عزیز آنها با تفکر اسلامی ما و موج بیداری اسلامی مخالفند ، و انرژی هسته ای فقط یک بهانه است .

 

 

برچسب ها:
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :