مجوزهای اداره فرهنگ و ارشاد رفسنجان در مسیر انحطاط فرهنگی جوانان

  • شناسه خبر: 4726
مجوزهای اداره فرهنگ و ارشاد رفسنجان در مسیر انحطاط فرهنگی جوانان

در مورخ 93/02/05 کنسرت علیرضا روزگار در رفسنجان برگزار شد. به گزارش “روراستی” اندر حکایت بزمی که با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد؛ بنا به اخبار رسیده، این کنسرت محلی برای اجرای مقاصد عده ای لاابالی بوده و با رقص و حرکات خلاف شئون اسلامی همراه گردیده است. با توجه به اینکه در […]

در مورخ 93/02/05 کنسرت علیرضا روزگار در رفسنجان برگزار شد.

به گزارش “روراستی” اندر حکایت بزمی که با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد؛ بنا به اخبار رسیده، این کنسرت محلی برای اجرای مقاصد عده ای لاابالی بوده و با رقص و حرکات خلاف شئون اسلامی همراه گردیده است. با توجه به اینکه در این کنسرت نیز به مانند کنسرت برگزار شده در چند سال قبل، از ورود دوربین خبرنگاران و عکاسان جلوگیری شده است باید از مسئولین محترم اداره فرهنگ و ارشاد سوال کرد که اگر به واقع به ماهیت این قبیل محافل اشرافیت ندارید چرا مجوز صادر می کنید.

مسئولین محترم اداره فرهنگ و ارشاد باید بدانند که صدور چنین مجوزهایی برخلاف وظیفه اصلی آنها و شعار سال است؛ ما برای دستیابی به شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) در عرصه فرهنگ به دیدگاهی اسلامی و سازنده و مدیرانی جهادی و اصول مدار نیاز داریم.

در اینجا باید بگوئیم وا اسفا برای رفسنجان؛ فریاد برای قم ثانی که مسئولانش او را تبدیل به محلی برای برگزاری پارتی نموده اند، البته پارتی هایی با مجوز و تایید اداره فرهنگ و ارشاد،در ضمن سکوت مسئولین مربوطه بعد از این قانون شکنی جای سوال دارد.

در پایان به نمایندگی از مردم مؤمن و ولایتمدار رفسنجان از مسئولین می خواهیم برای این معضلات چاره ای بیاندیشند که در غیر این صورت باید بگوئیم

ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی                 این ره که تو میروی به ترکستان است

برچسب ها:
روراستی، رفسنجان، کنسرت روزگار، انحطاط، فرهنگ،
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • رضا

    دست بردار رو راستی ، بذار خوش باشیم ، اومول بازی درنیار . در ضمن ما قم ثانی نیستیم ما خوده رفسنجانیم