مردم باید در بخش بستری دغدغه شان فقط بیماری باشد + عکس

  • شناسه خبر: 4775
مردم باید در بخش بستری دغدغه شان فقط بیماری باشد + عکس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در مراسم تقدیر از فعالان آزمایشگاهی شهرستان در سالن زکریا گفت : مردم باید در بخش بستری دغدغه شان فقط بیماری باشد و هر امکانات دیگری که نیاز باشد ما مکلفیم که تهیه کنیم . به گزارش روراستی ، دکتر علی اسماعیلی بیان داشت : سئوال مهم از همکاران آزمایشگاه […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در مراسم تقدیر از فعالان آزمایشگاهی شهرستان در سالن زکریا گفت : مردم باید در بخش بستری دغدغه شان فقط بیماری باشد و هر امکانات دیگری که نیاز باشد ما مکلفیم که تهیه کنیم .

به گزارش روراستی ، دکتر علی اسماعیلی بیان داشت : سئوال مهم از همکاران آزمایشگاه این است که کاری که انجام می دهیم چقدر کار کیفی است و چقدر این اجبار در کار باعث شده کار کیفی تان زیر سئوال نرود .

وی با بیان این که تشخیص بسیای از بیماری ها به عهده نیروهای آزمایشگاه هست  افزود: دغدغه دانشگاه علوم پزشکی این است کارهای بزرگی که در پیش روی ماست، چگونه انجام بدهیم .

وی خاطر نشان کرد:  از 6 ماه پس از استقرار وزیر جدید بهداشت طرح سلامت مردم اجرایی شده و وزیر توانسته در این قضیه رئیس جمهور را متقاعد کند که الویت در آمد دولت از هدف مندی یارانه ها در بخش سلامت هزینه شود.

دکتر اسماعیلی تاکید کرد: از 15 اردیبهشت مکلف به برنامه ای هستیم که اعتبار آن دیده شده و پیش پرداخت آن هم قبل از سال به حساب دانشگاه ریخته شده است .

ایشان اذعان داشت : در بخش پاراکلینیک که آزمایشگاه هم جز آن است باید این اتفاق بیفتد و تکلیف داریم و تصمیم قطعی که مردم باید در بخش بستری دغدغه شان فقط بیماری باشد و هر امکاناتی  که نیاز باشد ما مکلفیم که تهیه کنیم، اگر قرار شد از بخش دولتی دیگری یا بخش خصوصی استفاده کنیم مردم نباید هزینه  آن را پرداخت نمایند، ما پول آن را می پردازیم که مکلف هستیم خدمات را به مردم ارائه کنیم . این کار انجام نمی شود مگر با کار شبانه روزی و با وقت اداری.

وی ابراز داشت: دانشگاه به کمک همه بخش ها نیاز دارد نکته دیگری که انتظار هست  بخش آزمایشگاه  کلیدی و حیاتی است کیفیت در این بخش مهم است و کاری باید بکنید که پزشکان اعتمادشان به شما در بخش دولتی جلب شود و توجه کنیم که همه این بسته های خدمتی که می خواهیم انجام بدهیم هدف اصلیش رضایت مندی مردم است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: اگر خطایی دیدید و نقطه نظری دارید حتما به ما اطلاع دهید تا برطرف شوند  در پایان از برگزیدگان در بخش آزمایشگاه با اهدا لوح ، تقدیر شد .

P1080427

P1080445 P1080441 P1080439   P1080450

برچسب ها:
آزمایشگاه رفسنجان روراستی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :