دولتی‌ها در نقد خونسردتر باشند/ جشن سعدآباد در شرایط خوبی برگزار نشد

  • شناسه خبر: 4795
دولتی‌ها در نقد خونسردتر باشند/ جشن سعدآباد در شرایط خوبی برگزار نشد

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: به دولتی‌ها توصیه می‌کنم در مواجهه با نقد خونسردتر باشند و برآشفته نشوند البته این توصیه‌ای است که باید به هر دو طرف کرد اما همه باید از نقد سازنده استقبال کنند. به گزارش روراستی، غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس ظهر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم افتتاحیه دانشکده خبرگزاری […]

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: به دولتی‌ها توصیه می‌کنم در مواجهه با نقد خونسردتر باشند و برآشفته نشوند البته این توصیه‌ای است که باید به هر دو طرف کرد اما همه باید از نقد سازنده استقبال کنند.

به گزارش روراستی، غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس ظهر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم افتتاحیه دانشکده خبرگزاری فارس در جمع خبرنگاران در مورد مستند من روحانی هستم اظهار داشت: من فیلم «من روحانی هستم» را ندیده‌ام که در مورد آن اظهارنظر کنم.

وی درباره جشن دولتی‌ها در کاخ سعدآباد نیز گفت: بنده مراقب بودم که مطلب خلاف واقعی عنوان نشود اما شخصا بر این باور هستم که شرایط برای آن مهمانی مناسب نبود البته این به این معنی نیست که در آن مهمانی خلاف شرعی صورت گرفته و یا ریخت و پاشی شده است اما این همچون خبرهایی بود که در برخی اوقات خوش نمی‌نشیند.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: در دورانی که دولت مرتبا مردم را به انصراف از یارانه‌های نقدی تشویق می‌کرد مهمانی دادن برای مردم عادی تعجب‌آور بود. بنابراین برخی اقدامات فی‌ذاته عیب نیست اما در برخی شرایط نامناسب است.

حدادعادل خاطرنشان کرد: اینکه مهمانی‌ای از سوی دولتی‌ها صورت بگیرد و مکان آن در کاخ سعدآباد و محل تردد خودروهای بنز و مدل بالا باشد که البته این خودروها متعلق به همسر سفرای خارجی بوده است خبر آن نیز به همان صورت منعکس می‌شود بنابراین اگر این مهمانی را به شکل دیگری برگزار می‌کردند بهتر بود.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه شما اذعان داشته‌اید که برای هیات رئیسه مجلس در حال مشورت با آقای باهنر هستید آیا واقعا می‌خواهید مجددا برای ریاست مجلس کاندیدا شوید تصریح کرد: به من گفته‌اند که برای هیات رئیسه فراکسیون چه تصمیم‌هایی گرفته است بنده نیز گفتم در حال مشورت هستیم و با آقای باهنر مشورت می‌کنیم یعنی بحث من این نبود که من برای رئیس شدن با آقای باهنر مشورت می‌کنم یعنی هنوز تصمیمش را نگرفته‌ایم.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه شما درخصوص ریاست سازمان صداوسیما نیز گفته‌اید من همیشه در اذهان هستم منظورتان از این جمله چه بوده است اظهار کرد: بنده می‌خواستم به بیان دیگری به خبرنگاران بگویم ریاست من در سازمان صداوسیما شایعه است.

حداد عادل همچنین در خصوص نقدپذیری دولت نیز گفت: من به رسانه‌ها توصیه می‌کنم انصاف، حق و حقیقت را رعایت کنند. به دولتی‌ها نیز توصیه می‌کنم در مواجهه با نقد خونسردتر باشند و برآشفته نشوند البته این توصیه‌ای است که باید به هر دو طرف کرد اما همه باید از نقد سازنده استقبال کنند.

وی در مورد ضرورت آسیب‌شناسی جناح اصولگرا خاطرنشان کرد: مسلما همه اصولگرایان به فکر آسیب‌شناسی هستیم و انشاءالله بتوانیم با شناخت اشتباهاتمان برای خدمت بیشتر در آینده آماده باشیم.

حداد عادل در پاسخ به این پرسش که آیا این آسیب‌شناسی در راستای جلسات اصولگرایان با محوریت آقای تقوی انجام می‌شود اظهار کرد: همه در حال تلاش هستند.

منبع:598

برچسب ها:
رفسنجان روراستی کاخ سعداباد
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :