تخليه غيربهداشتی فاضلاب انسانی درمحدوده مسکونی شهر رفسنجان +عکس

  • شناسه خبر: 5100
تخليه غيربهداشتی فاضلاب انسانی درمحدوده مسکونی شهر رفسنجان +عکس

 پس از پیگیری در مورد دفن غیر اصولی زباله ها ی عفونی وخانگی که هنوز مشکل آن حل نگردیده و همچنان گلایه شهروندان نیز باقیست متوجه تخليه غيربهداشتی فاضلاب انسانی در فاصله چند صد متری منازل مسکونی شدیم. به گزارش روراستی، چندی پیش با یکی از دوستان ملاقاتی داشتم که ایشان از بوی بدی که […]

 پس از پیگیری در مورد دفن غیر اصولی زباله ها ی عفونی وخانگی که هنوز مشکل آن حل نگردیده و همچنان گلایه شهروندان نیز باقیست متوجه تخليه غيربهداشتی فاضلاب انسانی در فاصله چند صد متری منازل مسکونی شدیم.

به گزارش روراستی، چندی پیش با یکی از دوستان ملاقاتی داشتم که ایشان از بوی بدی که در محله شان پخش شده بود بسیار گله مند بود، از من سئوال کرد، آیا دلیل این بوی بد از اردوگاه افاغنه می باشد؟ من به ایشان گفتم فاصله آن محل با شما زیاد است و نمی تواند از آنجا باشد! ولی حاضرم به اتفاق در آن حوالی گشت بزنیم تا ببینیم این بوی بد از کجا می آید.

پس از کمی گشت و پرسو جو متوجه شدیم فاضلاب انسانی را در آن نزدیکی تخلیه می کنند. خلاصه به اتفاق دوستم محل را به راحتی پیدا کردیم چون که تا محله ایشان تنها حدود 800 متر بیشتر فاصله نداشت .

نکته قابل توجه این بود که در سطح آب فاضلاب تخلیه شده سگهای ولگرد و پرندگان  در حال شنا کردن بودند و از این آبها و فاضلاب ها تغذیه می کردند، آیا به نظر شما این موضوع، یک فاجعه زیست محیطی نیست؟

نزدیکی این محل با قنوات و سفره آب زیرزمینی و گاوداری ها و مرغداری های مجاورنمی توانند باعث آلودگی آبها و همچنین دام و طیور و به تبع آن مواد اصلی غذایی مردم شهرستان گردد؟

آیا جای سئوال ندارد که چرا این متخلفان این قدر جسور شده اند و با خیال راحت در کنار باغات پسته و در نزدیکی منازل مسکونی دست به چنین اقدامی می زنند؟ آیا برای تخلیه این فاضلاب انسانی جایی از طرف مسئولین امردر نظر گرفته نشده است ؟

در هر صورت ما منتظر برخورد مسئولین امر با این متخلفان و اطلاع رسانی به مردم هستیم .

P1120623

P1090346

P1120595 P1120593 P1090371 P1090360  P1090349

برچسب ها:
رفسنجان روراستی فاضلاب فضولات انسانی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :