یادداشت///

سخنی با منتخب مردم رفسنجان؛ برخورد با فساد نباید جناحی شود

 • شناسه خبر: 53648
سخنی با منتخب مردم رفسنجان؛ برخورد با فساد نباید جناحی شود

برخورد با فساد در هر سطحی طبق قانون از ضروریات غیرقابل انکار است، اما از یک طرف نمی توان خدمات سالم و صادقانه مدیران را نادیده گرفت و از طرفی برخورد با فساد نباید جناحی و خطی و سیاسی شود بلکه بایستی حضرتعالی اطمینان را به جامعه بدهید که در این مورد استثنا ندارید و هرکس وابسته به هر جناح است،  پاسخگو باشد

برخورد با فساد در هر سطحی طبق قانون از ضروریات غیرقابل انکار است، اما از یک طرف نمی توان خدمات سالم و صادقانه مدیران را نادیده گرفت و از طرفی برخورد با فساد نباید جناحی، خطی و سیاسی شود بلکه بایستی حضرتعالی اطمینان را به جامعه بدهید که در این مورد استثنا ندارید و هرکس وابسته به هر جناح است، پاسخگو باشد.

به گزارش روراستی، در این یادداشت سخنی با منتخب مردم رفسنجان و انار در مجلس یازدهم را ارائه می دهیم.

باسلام و عرض تبریک خدمت حجت الاسلام جلالی منتخب مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم

یکی از دلایل اساسی عقب ماندگی دو شهرستان رفسنجان و انار در بخش های مختلف، سیاسی کاری و انحصارطلبی در مدیریت است و تا زمانی که این رویه ادامه داشته باشد مردم ما روز خوش نخواهند دید.

در بسیاری از استان ها و شهرستان ها با پایان رقابت های انتخاباتی رفاقت و یکدلی شروع می شود و همه تاثیرگذاران دست در دست هم آستین همت بالا زده و خدمت به مردم را سرعت می بخشند.

متاسفانه شهرستان و استان ما درهیاهوی کشمکش های سیاسی، حزبی و خانوادگی و خط کشی های تند سیاسی گرفتار شده اند و وضعیت امروز ما حاصل اختلافات این چنینی است.

امید می رود با ابتکار حضرتعالی و با حرکت بر مشی انقلابی، به این دعواهای بی حاصل پایان دهید و هنر شما این باشد تا به بسیاری از دوگانگی های مضر پایان دهید و در عمل و رفتار آن را ثابت کنید که لازمه آن ابتدا درک این واقعیت اجتماعی بوده و ثانیا استفاده از مشورت و نظر همه عقلا و صاحبنظران و همه سلایق است.

مردم با هیچ کس عهد اخوت نبسته اند و در ۲۵سال اخیر در انتخابات محلی با رای خود اعتراض به منتخبان را در عمل نشان داده اند.

شما که منتسب به جریان انقلاب و در کسوت روحانیت هستید و در تبلیغات، از ظرفیت شهید سلیمانی بهره بردید، در عمل و رفتار نیز به منش و سلوک مدیریتی این شهید بزرگوار که همان دوری از خط کشی و مرزبندی های سیاسی و غیرواقعی وحدت شکن است، عمل کرده و با سعه صدر و مهربانی، چتری باشید بر سر همه شهروندان تا بتوانید از همه ظرفیت های موجود به نفع جامعه بهره ببرید.

از حق نگذریم بخش زیادی از مدیران و بدنه اجرایی شهرستان، مومن، خدمتگذار، انقلابی و علاقمند به نظام  هستند که نیاز به پشتیبانی و حمایت نماینده و مدیران استان برای خدمت بیشتر دارند.

از طرف دیگر برخورد با فساد در هر سطحی طبق قانون از ضروریات غیرقابل انکار است، اما از یک طرف نمی توان خدمات سالم و صادقانه مدیران را نادیده گرفت و از طرفی برخورد با فساد نباید جناحی و خطی و سیاسی شود بلکه بایستی حضرتعالی اطمینان را به جامعه بدهید که در این مورد استثنا ندارید و هرکس وابسته به هر جناح است،  پاسخگو باشد و این هشدار را بهتربود کاملتر داده بودید تا بعضی از هم حزبی ها و نزدیکان هم حساب دستشان  بیاید.

اما با روحیه ای که در شما سراغ داریم، مطمئنیم در بر خورد با فساد استثنا ندارید و در صورت نیاز اسناد و مدارک و مستندات قانونی کافی را از هر دو جناح می توانیم در اختیارتان بگذاریم.

در آخر، ضمن آرزوی موفقیت برای شما لازم می دانیم تصریح کنیم: پایگاه تحلیلی خبری روراستی در راستای نظام و خدمت به مردم از هرکس در این جهت قدم بردارد حمایت خواهد کرد و در مواضعی هم که لازم باشد از انتقاد سازنده و موثر دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
انتخابات جناح حجت الاسلام جلالی رفسنجان منتخب نماینده مجلس یادداشت
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :
 • همشهری

  انشالله بساط رانت‌خواران و بی سوادانی که بواسطه متصل بودن به جناح سیاسی، یک روز در صنابع مس، یک روز در فرمانداری، یک روز در اقتصاد مقاومتی، یک روز در باشگاه مس و حال در مراکز آموزشی جولان داده و با تصمیمات بی اساس خود ضربه جبران ناپذیری را وارد کردند، جمع شود. شفاف گردد که دکتری ره چطور گرفتند؟ خانواده ایشان از چه منابعی برخوردارند؟ چقدر عواید دارند؟ شرمنده شهدا بوده و هستیم، شاید شهدا نیز شرمنده باشند!!!!

  آرش

  کاملا درست چون ضربه ای که انقلابی نماها و بعضا نزدیکان خود آقای جلالی به اعتماد مردم به جریان انقلابی زدند کسی نزده