متصرفان حریم رودخانه ها در رفسنجان نقره داغ می شوند/آزادسازی ۱۵۰۰ متر از حریم اسدآباد و صادق آباد

 • شناسه خبر: 56119
متصرفان حریم رودخانه ها در رفسنجان نقره داغ می شوند/آزادسازی ۱۵۰۰ متر از حریم اسدآباد و صادق آباد

مدیر امور منابع آب شهرستان رفسنجان از آزادسازی یک هزار و ۱۵۰۰ متر از حریم رودخانه در شهر رفسنجان خبر داد.

مدیر امور منابع آب شهرستان رفسنجان از آزادسازی یک هزار و ۱۵۰۰ متر از حریم رودخانه در شهر رفسنجان خبر داد.

به گزارش روراستی، علی احمدی‌پور اظهار داشت: در ادامه برخورد با متصرفان حریم و بستر رودخانه‌ها در رفسنجان امروز با توجه به اینکه تعدادی افراد اقدام به تصرف بستر و حریم رودخانه صادق‌آباد و اسدآباد کرده بودند با همکاری نیروی انتظامی و دستور دادستان در حال آزادسازی این میزان تصرفات هستیم.

مدیر امور منابع آب شهرستان رفسنجان عنوان کرد: با این آزادسازی حدود یک هزار و ۵۰۰ متر مربع از حریم رودخانه آزادسازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه این کار تا رفع تصرف تمامی حریم‌ها و بسترهای رودخانه در شهرستان ادامه خواهد داشت، افزود: با پیگیری‌هایی که در حال انجام داریم هرجا کارشناسان ما تشخیص دهند افراد سودجو اقدام به تصرف حریم و بستر رودخانه کرده‌اند، نسبت به رفع تصرف آن اقدام می‌کنیم.

احمدی‌پور خاطرنشان کرد: گزارش‌های کارشناسی انجام شده و منتظر تأیید هستیم که با دستور دادستان نسبت به آزادسازی این مناطق اقدام کنیم.

وی متذکر شد: پیش از این هم چندین مورد  آزادسازی در حریم رودخانه‌ها در شهرستان صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
آزادسازی تصرف حریم رودخانه رفسنجان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :
 • غضنفر

  اولا بهتر است از ارگانهای دولتی متصرف اراضی وحریم رودخانه شروع کرد وا زاد سازی نمود بطور مثال بیمه سلامت اداره کار سالن ورزشی و مسجد بلال ثانیا اسداباد دارای پلاک ثبتی بوده سال ۱۳۱۵ که درسال ۱۳۳۴ بدون هیچگونه پرداختی رودخانه از وسط پلاکها جهت جلوگیری از خطرات سیلاب احداث شده ثالثا این مهمان ناخوانده اول حق وحقوق مزدم را بپردازد بعد ادعا حریم کند رابعا ارگانهای دولتی کمتر به تصرف اراضی رودخانه وانحراف ان بسمت املاک مردم اقدام کنند بطور مثال بلوار جمهوری

  مهدیه میرزایی

  رفع تصرفشون بجز زشت کردن گوشه ای از شهر چه نتیجه ای داشته؟ کاملا مشخصه هم زمانی رفع تصرفتون با شروع سال تحصیلی و بستن مسیر ورودی مدرسه از کجا آب میخوره. روراستی چقدر ذوق داشته که این همه عکس گرفته.