بحران بی تفاوتی بدتر از بحران کرونا/فقط ماسک بزنید

  • شناسه خبر: 56752
بحران بی تفاوتی بدتر از بحران کرونا/فقط ماسک بزنید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: ما از مردم به جز زدن ماسک درخواست دیگری نداریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: ما از مردم به جز زدن ماسک درخواست دیگری نداریم.

به گزارش روراستی، علی اسماعیلی‌ندیمی در جمع خیران این شهرستان اظهار داشت: آمار مبتلایان این شهرستان تاکنون بیشتر مربوط به شهر بود و روستاها هم با توجه به تمام‌شدن فصل برداشت پسته به آمار ما اضافه خواهند شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان اینکه ما از مردم به جز زدن ماسک درخواست دیگری نداریم، افزود: جای تاسف دارد که با تمام این مشکلات و سختی‌هایی که همکاران من تحمل می‌کنند اهمیتی داده نمی‌شود و مسئولان هیچ توجهی ندارند.

وی با بیان اینکه حال همکاران من خوب نیست و کادر درمان بیمار و خسته شده‌اند، ادامه داد: اگر مسئولان ۱۰ درصد حرف ما را قبول می‌کردند شاید اقدامات جدی‌تری انجام می‌شد.

اسماعیلی‌ندیمی ادامه داد: پروتکل نوشتن و ابلاغ کردن که اهمیت ندارد، بلکه باید اجرا شود؛ علی‌رغم اینکه روزانه بیش از ۳۰۰ نفر به‌دلیل این بیماری جان خود را از دست می‌دهند، اما کسی کاری نمی‌کند. اگر چند سال یک بار یک هواپیما با این تعداد جمعیت سقوط کند تا مدت‌ها همه درگیر آن می‌شوند و الان در هر روز انگار یک هواپیما سقوط می‌کند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم ترحیم برای فوت‌شدگان مبتلا به کرونا در آرامستان افزود: در شهر به جز آرامستان تعدادی از جوانان در دورهمی‌ها و باشگاه‌های ورزشی بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حتی زدن ماسک تجمع می‌کنند.

اسماعیلی‌ندیمی خاطرنشان کرد: اکنون کادر درمان مانده و تعداد زیادی از بیماران و کسی از ما حمایت نمی‌کند. ما و همکاران‌مان شبانه‌روز بیشتر از ۳ تا ۴ ساعت استراحت نداریم اما نسبت به این موضوع بی‌تفاوتی می‌بینیم.

وی با اشاره به اینکه هرچه جلوتر می‌رویم تعداد بیماران رو به افزایش است، ادامه داد: ما و همکاران هم  ظرفیتی داریم اما وقتی که ببینیم همه با ما هستند مسلما دلگرم‌تر و مقاومت می‌شویم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: هرچه بتوانیم از تلفات این بیماری جلوگیری کنیم، برنده خواهیم بود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان علی اسماعیلی ندیمی کرونا ماسک
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :