زنگ خطر بی توجهی به تولیدات شهرستان

  • شناسه خبر: 5686
زنگ خطر بی توجهی به تولیدات شهرستان

وقتی واحدهای تولیدی در شهرستان رفسنجان توانایی تولید این نوع محصول حتی با بهترین کیفیت و قیمتی پائین تر از شرکت مذکور را دارند چه لزومی دارد که این کالا از شهر دیگری خریداری شود.

نزدیک به سه ماه است که فرماندار شهرستان رفسنجان معرفی شده است و وی ضمن همراهی با استاندارکرمان قصد دارد تا مثلث توسعه مد نظر را در شهرستان رفسنجان عملیاتی نماید و جلسات متعددی نیز با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و کارآفرینان گذاشته شده تا بتواند زمینه ایجاد سرمایه گذاری و به طبع آن اشتغال زایی را در شهرستان رفسنجان داشته باشیم.

به گزارش روراستی، فرماندار رفسنجان در این مدت با بازدید از فعالیت بسیاری از کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان از نزدیک با مشکلات و مسائل پیش روی صنعت گران و سختی ها و مشقت های آنها آشنا گردیده است و می داند که اگرحمایت از تولیدات و صنایع شهرستان نشود مسائل و گرفتاری های زیادی گریبان گیر مردم و مسئولین خواهد شد.

وی به کرات و در جلسلت متعدد از حمایت بی دریغ استاندار و شخص فرماندار از سرمایه گذاران و کارآفرینان صحبت به میان آورده است و بارها هم به این مسئله اذعان داشته است که حاضریم جلوی پای سرمایه گذاران و کار آفرینان فرش قرمز پهن کنیم .

حال با یادآوری این مسائل به واقعیتی می پردازیم که با صحبت های فرماندار فاصله دارد و در تضاد است و از شخص فرماندار می خواهیم ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی موجود در شهرستان به فکر ایجاد سرمایه گذاری جدید باشد و سرمایه گذاران و تولید کنندگان امروز را خدایی نا کرده فراموش نکنیم تا ناخواسته از پی درست کردن ابرویی چشمی کور نشود.

یکی از ادارات رفسنجان برای تامین کالای مورد نیاز خود اقدام به خرید آن بصورت عمده از یکی از شهرستانهای استان یزد نموده است که جای بسی نگرانی و تعجب دارد .

وقتی واحدهای تولیدی در شهرستان رفسنجان توانایی تولید این نوع محصول حتی با بهترین کیفیت و قیمتی پائین تر از شرکت مذکور را دارند چه لزومی دارد که این کالا از شهر دیگری خریداری شود.

امیدواریم از سوی مسئولین تصمیمی اتخاذ شود که ضمن حمایت کامل از تولیدات شهرستان زمینه مصرف این تولیدات در شهرستان نیز فراهم شود تا خدایی ناکرده در دراز مدت دچار ورشکستگی این واحدها و دیگر واحدهای موجود در شهرستان نشویم .

برچسب ها:
تولیدات رفسنجان روراستی صنعتی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :