تروریست های داعش خوارج قرن و ابزار سرویس‌های جاسوسی غرب هستند / داعش هیچ ارتباطی با اعتقادات اهل سنت ندارند

  • شناسه خبر: 5703
تروریست های داعش خوارج قرن و ابزار سرویس‌های جاسوسی غرب هستند / داعش هیچ ارتباطی با اعتقادات اهل سنت ندارند

معتمدان، ریش‌سفیدان و سران طوایف و قبایل شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در بیانیه‌ای اعضای داعش را خوارج قرن و ابزار دست سرویس‌های جاسوسی استکبار برای مخدوش کردن چهره اسلام اعلام کردند. در بخشی از این بیانیه آمده است: ” ترور تعداد زیادی از برادران و خواهران مسلمان در عراق و سوریه توسط آنها […]

معتمدان، ریش‌سفیدان و سران طوایف و قبایل شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در بیانیه‌ای اعضای داعش را خوارج قرن و ابزار دست سرویس‌های جاسوسی استکبار برای مخدوش کردن چهره اسلام اعلام کردند. در بخشی از این بیانیه آمده است: ” ترور تعداد زیادی از برادران و خواهران مسلمان در عراق و سوریه توسط آنها را محکوم می کنیم”
به گزارش روراستی، معتمدان، ریش‌سفیدان و سران طوایف و قبایل شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در بیانیه‌ای اعضای داعش را خوارج قرن و ابزار دست سرویس‌های جاسوسی استکبار برای مخدوش کردن چهره اسلام اعلام کردند.

متن این بیانیه و تومار که به امضای ده‌ها نفر از سران و بزرگان قبایل رسید، بدین شرح است:

بسمه تعالی

استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب که به بهانه مبارزه با تروریسم به منطقه لشکرکشی کرده است در سیاست یک بام و دو هوای خود با پشتیبانی و ترانزیت گروه‌ های تکفیری، وحدت امت رسول‌الله (ص) را نشانه رفته است.

به دنبال شکست‌های پی در پی و میدانی تروریست‌ها در سوریه و احتمال ایجاد موج بازگشت تروریست‌ها به اروپا و غرب این بار سناریوی جدیدی از سرویس‌های امنیتی غرب رقم خورد و آن هدایت این تروریست‌های نادان به سمت مردم مظلوم عراق با همکاری بعثی‌های جنایتکار بجا مانده از دوران صدام ملعون است.

استکبار جهانی در برنامه‌ای حساب شده پروژه اسلام‌هراسی را در جهان مطرح کرد و با تحریک افراطیون، گروه‌های تروریستی را ایجاد کرده که به نام اسلام دست به جنایاتی در کشورهای اسلامی می‌زنند که نه تنها با آموزه‌های دین مبین اسلام سنخیت نداشته بلکه در تضاد کامل با تعالیم پیامبر مهربانی و رحمت و قرآن کریم بوده است چنانکه فریاد آزادی‌خواهان بی‌دین هم بلند شده است.

ما سران، معتمدان و ریش‌سفیدان قبائل و طوایف سیستان و بلوچستان همانند طوایف و عشایر مسلمان و غیور عراق و سوریه ضمن محکومیت جنایت‌های این گروهک متحجر اعلام می‌داریم هر گونه تفکر و اقدام تکفیری که منجر به تخریب چهره اسلام عزیز و هتک حرمت مسلمانان اعم از شیعه و سنی در هر کجای دنیا شود را به شدت محکوم کرده و با وحدت اسلامی و همزیستی مسالمت‌آمیز در سایه احکام نورانی اسلام بر بندهای ذیل تاکید می‌کنیم.

عناصر گروهک فریب خورده و تروریستی داعش را به عنوان خوارج قرن و ابزار دست سرویس‌های جاسوسی استکبار برای مخدوش کردن چهره اسلام عزیز دانسته، ترور تعداد زیادی از برادران و خواهران مسلمان در عراق و سوریه توسط آنها را محکوم کرده و از دولت‌های اسلامی می‌خواهیم همه تلاش خود را برای مبارزه با این‌گونه گروهک‌ها بکار گیرند.

گروه‌های تروریستی و تکفیری بعثی هیچ ارتباطی با فقه، اعتقادات و باورهای اهل سنت ندارند لذا با صدای بلند و رسا تمام مسلمانان جهان اعم از شیعه و اهل سنت را به تقویت مبانی وحدت و یکپارچگی در برابر توطئه‌ها و دسیسه‌های استکبار فرا می‌خوانیم.

بنا به فرموده مقام معظم رهبری دشمن اصلی ما استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی جنایتکار است لذا پیروی از منویات آن رهبر فرزانه در مبارزه با استکبار و ایادی آن در منطقه را بر خود فرض می‌دانیم.

در پایان ما شرکت کنندگان در این گردهمایی ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاش‌های نماینده محترم مقام معظم رهبری و همه دستگاه‌های مسئول در ایجاد روحیه وحدت و همدلی و بصیرت‌افزایی در جامعه، بار دیگر میثاق خویش را با آرمان‌های گران‌سنگ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) به ویژه اصل ارزشمند وحدت کلمه اعلام داشته و بیعت مجدد خویش را با مقام معظم رهبری اعلام می‌کنیم.

برچسب ها:
اهل سنت داعش رفسنجان روراستی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :