واکنش صهیونیست ها به انتشار عکس های “سینما غزه” / برخی خبرگزاری ها این عکس ها را حذف کردند

  • شناسه خبر: 5744
واکنش صهیونیست ها به انتشار عکس های “سینما غزه” / برخی خبرگزاری ها این عکس ها را حذف کردند

برخی رسانه ها تصاویری را در فضای مجازی منتشر نمودند که نشان می داد شهروندان اسرائیلی مناطق اشغالی در مکان های مرتفع امنی نشسته و با شادی به منظره ی موشک باران غزه و انفجارهای پی در پی منازل، مساجد و تاسیسات شهری نوار غزه نگاه می کنند./ انتشار این تصاویر که خشم صهیونیست ها […]

برخی رسانه ها تصاویری را در فضای مجازی منتشر نمودند که نشان می داد شهروندان اسرائیلی مناطق اشغالی در مکان های مرتفع امنی نشسته و با شادی به منظره ی موشک باران غزه و انفجارهای پی در پی منازل، مساجد و تاسیسات شهری نوار غزه نگاه می کنند./ انتشار این تصاویر که خشم صهیونیست ها را در پی داشت موجب گردید موجی از حملات آنان به سایت ها و خبرگزاری هایی که این اخبار را منتشر نموده بودند ایجاد گردد

به گزارش روراستی؛ چندین روز از حملات سبعانه رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع غزه می گذرد. در این مدت هزاران زن و مرد و کودک فلسطینی کشته، زخمی و آواره شده اند؛ صدها خانه ویران شده، و با موج وحشتی که سران اسرائیل با پیام هیچ جایی در غزه امن نیست به راه انداخته اند، هزاران نفر از خانه های خود به مکان های امن تر هجرت نموده اند. در این میان سران دولت های مدعای حقوق بشر و در رأس آنها امریکا با سکوت خویش و حتی حمایت از این حملات به جنایات رژیم صهیونیستی چراغ سبز نشان داده اند. از سویی دیگر چندی است که اذهان عمومی جهان سخت معطوف به رقابت های پایانی جام جهانی بوده و حمایت های مردمی از ساکنین غزه هنوز هم جای رونق بیشتر دارد..

اما خوشحالی صهیونیست ها از سکوت مجامع بین المللی و حمایت های آشکار و پنهان برخی دول مستکبر و همچنین معطوف بودن نگاه رسانه ها به جام جهانی، با انتشار اخبار و تصاویری از شادی اسرائیلی ها در بمباران و به خاک و خون کشیدن مردم غزه از بین رفت. برخی رسانه ها تصاویری را در فضای مجازی منتشر نمودند که نشان می داد شهروندان اسرائیلی مناطق اشغالی در مکان های مرتفع امنی نشسته و با شادی به منظره ی موشک باران غزه و انفجارهای پی در پی منازل، مساجد و تاسیسات شهری نوار غزه نگاه می کنند.

ساکنان اراضی اشغالی فلسطین در حال تماشای بمباران غزه

انتشار این تصاویر که خشم صهیونیست ها از افشای خوی ددمنشی آنها را در پی داشت موجب گردید موجی از حملات آنان به سایت ها و خبرگزاری هایی که این اخبار را منتشر نموده بودند ایجاد گردد. کاربران صهیونیستی با زیر سوال بردن صحت تصاویر برای تطهیر وجهه ی خود به مظلوم نمایی پرداخته و رسانه ها را به دروغگویی متهم نمودند.

توجیهات صهیونیست ها که ذیل مطالب مذکور در بخش نظرات درج گردیده اند در نوع خود جالب توجه است. یک کاربر خطاب به سایت خبری ایندیپندنت نوشت: “این یک سایت مستقل نیست بلکه طرفدار فلسطینی هاست که سعی دارد مردم اسرائیل را وحشی نشان دهد.”

کاربر اسرائیلی دیگری نیز با عصبانیت نوشت: “این ها شادی از کشتن مردم غزه نیست بلکه تصاویر مربوط به خوشحالی ما از منهدم شدن موشک های حماس توسط گنبد آهنی است!” این در حالی است که تصاویر دقیقا خلاف مدعای آنان را اثبات می کند.

اما رذیلانه ترین کار ممکن که صهیونیست ها و دشمنان اسلام برای تطهیر اسرائیل به آن دست زده اند این بود که تصاویری را در فضای مجازی با نام کشتار غزه منتشر نمودند ولی بلافاصله اعلام شد که این تصاویر نه کشتار مردم غزه توسط اسرائیل، بلکه قتل عام وحشیانه مردم سوریه توسط اسلام گراها است. بدین ترتیب نه تنها سعی شد وجهه ی تخریب شده ی اسرائیل اصلاح گردد بلکه هدف دیگر آنان یعنی کریه نشان دادن چهره ی اسلام نیز محقق گردید.

گفتنی است برخی سایت ها که با هجوم کاربران اسرائیلی مواجه شده بودند بناچار تصاویر مذکور را از این مطلب حذف نمودند.

 

منبع:598
برچسب ها:
اسرائیل رفسنجان روراستی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :