نائب رئیس مجلس:

نیکزاد:دولت به جای دعوا جلوی فرارهای مالیاتی را بگیرد/ما با بورس مشکل نداریم

  • شناسه خبر: 58129
نیکزاد:دولت به جای دعوا جلوی فرارهای مالیاتی را بگیرد/ما با بورس مشکل نداریم

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۰۰ تا ۱۵۰هزار میلیاردتومان فرار مالیاتی داریم که دولت باید به جای اینکه دنبال دعوا باشد دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۰۰ تا ۱۵۰هزار میلیاردتومان فرار مالیاتی داریم که دولت باید به جای اینکه دنبال دعوا باشد دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد.

به گزارش روراستی، علی نیکزاد عصر امروز در جلسه جمع‌بندی مصوبات سفر به رفسنجان با گرامیداشت یاد آیت‌الله مصباح‌یزدی و حاج‌قاسم سلیمانی اظهار کرد: حاج‌قاسم ویژگی‌هایی از جمله ایمان و یقین به روز جزا، اخلاص، شجاعت و ایمان و عشق به ولایت داشت و آیت‌الله مصباح‌یزدی هم ولایت‌پذیر بود و به معنای واقعی حافظ و مدافع ولایت فقیه بود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کشور ما مالیات به معنای واقعی و درست نمی‌گیریم، افزود: ۱۰۰ تا ۱۵۰هزار میلیاردتومان فرار مالیاتی داریم که دولت باید به جای اینکه دنبال دعوا باشد دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد.

وی با بیان اینکه ما مدیون مدافعان حرم و نیروهای مسلح هستیم، افزود: حاج‌قاسم اگر دفاع نکرده بود و جبهه مقاومت را تشکیل نمی‌داد یا باید بی‌غیرتی را می‌پذرفتیم یا در کرمانشاه می‌جنگیدیم.

نیکزاد تصریح کرد: روزی تاریخ شرمنده خواهد شد از آنچه داعش در مورد نوامیس سوری انجام داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: انقلاب اسلامی با رصد ولی فقیه در دنیا آبرومند است اما اینکه ما کارگزاران نتوانستیم با آرمان انقلاب کار را پیش ببریم نقص از ماست اگر دیدگاه ما مثل حاج‌قاسم بود قطعا با آرمان انقلاب همگام بودیم.

نیکزاد با اشاره به اینکه چرا مردم به جای دنبال کردن ضابطه‌ها به دنبال رابطه در اکثر کارهای خود هستند، ادامه داد: در آبادکردن شهرها عدالت اجتماعی رعایت نشده و استعداد طبیعی را در جامعه دنبال نکردیم، ۱۰ استان کشور روز به‌روز پیشرفت می‌کنند و ۱۴ استان هر روز فقیرتر، در بودجه‌ریزی هم همین‌طور است.

وی عنوان کرد: بعضی فکر می‌کنند ما با بورس مشکل داریم کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای کار بایستند و توپ را در زمین مجلس نیندازند.

نیکزاد خاطرنشان کرد: در کشور ما فولاد، قیر، سیمان و بورس روال عادی ندارد.سامان دادن و بهبودبخشیدن به کار مردم وظیفه ماست که اگر غیر از این باشد با روحیه انقلابی و آموزه‌های دینی ما فاصله دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
بورس دولت فرار مالیاتی مجلس
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :